Płaszczka matematyczna - zestaw

Płaszczka matematyczna - zestaw

499,00 zł
Brutto
Ilość:

Płaszczka matematyczna - zestaw

Zestaw kształtek „Płaszczka Matematyczna” składa się z 12 miękkich brył-klocków o wymiarach: 5 x 35 x 35 cm.

Wykonane one są z pianki i pokryte odporną na ścieranie skórą ekologiczną, łatwą do utrzymania w czystości (skajem). Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego z łatwością można również zdjąć pokrowiec i wyczyścić. Na każdej bryle znajduje się cyfra od "0" do "9" oraz znaki matematyczne "=", "+" a na odwrocie tej kształtki jest znak "-".

Surowce użyte do produkcji kształtek, cechują żywe i atrakcyjne kolory, a ich wielobarwność z pewnością działa zachęcająco do zabaw i gier matematycznych. Klocki z tego zestawu, mogą posłużyć również jako siedziska lub elementy do konstrukcji budowli w/g nieograniczonej wyobraźni dziecięcej. Można je również łączyć z innymi zestawami np. wypoczynkowymi.

Kąciki wyposażone w klocki piankowe, stanowią niewątpliwą atrakcję. Dzieci chętnie tworzą z nich różne konstrukcje: domki, zamki, wieże lub tory przeszkód, co doskonale rozwija wyobraźnię i zachęca do współpracy i zabaw grupowych.

Klocki piankowe, doskonale nadają się również do ćwiczeń gimnastycznych, relaksu i rehabilitacji.

Każdy zestaw komponujemy w taki sposób, aby po złożeniu stanowił jedną bryłę, dzięki czemu jest praktyczny w przechowywaniu, zajmując jak najmniej miejsca.

Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary 37 x 37 x 65 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Płaszczka matematyczna - zestaw

Płaszczka matematyczna - zestaw

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć