Pufy matematyczne - zestaw

Pufy matematyczne - zestaw

620,00 zł
Brutto
Ilość:

Pufy matematyczne - zestaw

Zestaw kształtek składa się z 10 miękkich, jednakowej wielkości, różnokolorowych brył-klocków. Na każdym z nich znajduje się nadrukowana cyfra.

Wykonane one są z pianki i pokryte odporną na ścieranie skórą ekologiczną, łatwą do utrzymania w czystości (skajem). Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego z łatwością można również zdjąć pokrowiec i wyczyścić.

Surowce użyte do produkcji klocków, cechują żywe i atrakcyjne kolory, a ich wielobarwność z pewnością działa zachęcająco do wesołych zabaw.

Kąciki wyposażone w klocki piankowe, stanowią niewątpliwą atrakcję. Dzieci chętnie tworzą z nich różne konstrukcje: domki, zamki, wieże lub tory przeszkód, co doskonale rozwija wyobraźnię i zachęca do współpracy i zabaw grupowych.

Klocki piankowe, przydatne są również podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Zestaw dzięki swoim jednolitym kształtom doskonale sprawdza się jako siedziska, a wielobarwność i wielkość inspirują do wesołych zabaw, podczas których dzieci poznają cyfry.

Każdy zestaw komponujemy w taki sposób, aby po złożeniu stanowił jedną bryłę, dzięki czemu jest praktyczny w przechowywaniu, nie zajmując wiele miejsca.

Zestaw składa się z 10 elementów

Bryły mają wymiary: Ø 30 x 15 cm.

Koszt transportu puf ustalany jest po wcześniejszym kontakcie.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pufy matematyczne - zestaw

Pufy matematyczne - zestaw

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć