Science Lab: Zmysły – dotyk

Science Lab: Zmysły – dotyk

Science Lab: Zmysły – dotyk

845,00 zł
Brutto
Ilość:

Science Lab: Zmysły – dotyk

Czwarta część Programu „Science-Lab” dotyczy zmysłu dotyku. Plansze edukacyjne omawiają budowę skóry oraz receptorów, które się w niej znajdują. Element zaciekawiający ucznia stanowią ciekawostki przypisane do większości narządów.

Filmy w obrazowy sposób przedstawiają działanie zmysłu, a także choroby zagrażające skórze. Symulacje mają na celu zaciekawić ucznia - wśród nich znajduje się m.in. materiał poświęcony sposobom powitania w poszczególnych rejonach świata.

Do programu multimedialnego dołączono obudowę dydaktyczną gotową do wykorzystania nie tylko w klasie, ale również poza nią.

W jej skład wchodzą:

- Testy podsumowujące dla każdej części oraz poświęcone całości materiału – wszystkim zmysłom. Przygotowano je dla dwóch grup, w wersji podstawowej i rozszerzonej, a także w wersji edytowalnej dla nauczyciela.

- Klucze odpowiedzi do testów.

- Cykl „Co warto zapamiętać?”, zawierający najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych zmysłów. Materiały zostały przygotowane w formie plakatów, infografik oraz wklejek do zeszytu.

- Obserwacje i eksperymenty, które opracowano w oparciu o założenia Podstawy Programowej, a także wychodzące poza obowiązujący zakres.

- Karty pracy angażujące uczniów w omawiane tematy.

- Pakiet kart z pomysłami na zajęcia.

Obudowa dydaktyczna jest do pobrania i wydruku.

Wypróbuj wersję demonstracyjną programu Science-Lab: www.eduexpert.eu/demo/ScienceLab/dist/index.html#/

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Science Lab: Zmysły – dotyk

Science Lab: Zmysły – dotyk

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć