mTalent - Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6)

mTalent - Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6)

1 350,00 zł
Brutto
Ilość:

mTalent - Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6)

Zestaw ćwiczeń i materiałów interaktywnych wspomagający organizację pomocy psychologiczno-terapeutycznej w szkole podstawowej dla uczniów starszych.

Ćwiczenia wspomagające i rozwijające umiejętności arytmetyczne, kształtujące umiejętności myślenia i jasnego formułowania wniosków, przygotowujące uczniów do wykorzystania wiedzy matematycznej w rozwiązywaniu problemów z życia codziennego i doskonalące wiele umiejętności z innych ważnych obszarów.

Blisko 600 niepowtarzalnych, zróżnicowanych ekranów, które aktywizują ucznia, rozwijają zdolności samokształcenia, pomagają pokonać ewentualne trudności w nauce.

Produkt przeznaczony do wykorzystania podczas zajęć wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych z obszaru edukacji matematycznej dla uczniów klas 4-6.

mTalent Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6) to:

- ćwiczenia adresowane do uczniów z trudnościami w uczeniu się matematyki,

- zestaw angażujących ćwiczeń wyrównujących różnice edukacyjne uczniów z klas 4-6 w zakresie umiejętności matematycznych, a w szczególności: ćwiczenia sprawności rachunkowej, wykorzystanie i tworzenie informacji, modelowanie matematyczne, rozumowanie i tworzenie strategii,

- starannie dobrane, interesujące zadania umożliwiające harmonijny rozwój umiejętności interpretacyjnych ucznia, 

- przyjazny przewodnik metodyczny z podpowiedziami i gotowymi propozycjami zajęć,

- zestaw materiałów dodatkowych w pudełku (np. karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny, tradycyjne pomoce dydaktyczne),

- kurs obsługi narzędzia pozwalającego na tworzenie dodatkowych ekranów multimedialnych dla dzieci (np. większej liczby ekranów indywidualnie dostosowanych do danego ucznia lub zgodnych z jego bieżącymi zainteresowaniami).

Program mTalent Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6), to interaktywny program z ćwiczeniami i materiałami multimedialnymi skierowany do terapeutów i nauczycieli, którzy chcą uatrakcyjnić prowadzone przez siebie zajęcia w obszarze matematycznym z uczniami klas 4-6.

Program na 3 stanowiska online+ 6 offline

UWAGA: Program dostępny w sprzedaży w czerwcu 2021

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

mTalent - Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6)

mTalent - Potrafię. Obszar matematyczny (klasy 4-6)

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć