Zestaw pałeczek do elektryzowania

Zestaw pałeczek do elektryzowania

(0 Review)

Zestaw pałeczek do elektryzowania

44,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Zestaw pałeczek do elektryzowania

Zabawki kupuj z głową! Kieruj się przede wszystkim tym, aby wpływały na rozwój Twojego dziecka. Najlepsza i skuteczna edukacja odbywa się bowiem poprzez beztroską, ale angażującą zabawę. Zestaw pałeczek do elektryzowania składa się z czterech elementów przeznaczonych do doświadczeń z elektrostatyki. Niezwykle prosta zabawka pozwala wytłumaczyć dość trudne, fizyczne zależności.

Elektrostatyka dla malucha

Zestaw do elektryzowania składa się z 4 pałeczek przeznaczonych do doświadczeń z fizyki. Każda z nich ma długość 30 cm. Wykonana jest z różnych materiałów: szkła, ebonitu, winiduru, stali, dzięki czemu można wytłumaczyć inne zależności. Pałeczki świetnie sprawdzą się do przeprowadzania różnych doświadczeń oraz wytłumaczenia podstawowych zależności fizycznych nawet najmłodszym. Eureka! – wykrzyknie Twoje dziecko, gdy zrozumie, jak prosta może być elektrostatyka.

Domowe doświadczenia i cenna nauka

Fizyki można nauczyć się nie tylko w szkole pod ścisłym nadzorem nauczyciela, korzystając z podręczników, ale – znacznie prościej i przyjemniej – w domu. Zestaw pałeczek do elektryzowania to zabawka edukacyjna, która pozwoli przenieść się z nauką do własnego pokoju, aby jeszcze lepiej zrozumieć podstawy fizyki. Może dzięki temu obudzi się w Twoim dziecku dusza małego Einsteina i zamiłowanie do przedmiotów ścisłych?

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw pałeczek do elektryzowania

Zestaw pałeczek do elektryzowania

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty