Krążek Newtona

Krążek Newtona

(0 Review)

Krążek Newtona

79,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Krążek Newtona z napędem ręcznym

Nauka najlepiej przyswajana jest za pośrednictwem pomocy naukowych, które obrazują pozornie trudne zjawiska. Krążki Newtona są świetnym i ciekawym sposobem na doświadczenie fizyki. Koło z napędem ręcznym zostało zaprojektowane tak, aby zilustrować zasadę działania urządzeń, druku kolorowego oraz wielu innych.

Sposób na fizykę - krążki Newtona

Doświadczenie z krążkiem Newtona uwypukla bezwładność siatkówki oka będącej podstawą ograniczonej czasowo zdolności rozdzielczej. Nałożenie tęczowych obrazów wprawionych w ruch zmienia kolor krążka na biały, co dowodzi, że światło białe jest mieszaniną fal o różnej długości. Krążek Newtona to niezastąpiona pomoc dydaktyczna w pracowni fizycznej, a także w domu. Doświadczenie z pewnością zainteresuje dzieci, które są chłonne wiedzy i z przyjemnością przyswajają nowe umiejętności. Zobrazowanie trudnych zjawisk fizycznych za pośrednictwem tęczowego koła to najlepszy sposób na rozwianie wszelkich wątpliwości w sali lekcyjnej.

Krążek Newtona - doświadczenie w domu i w szkole

Krążek Newtona to doświadczenie bardzo proste do odtworzenia, dlatego z powodzeniem może być wykonywane w każdych warunkach. Możliwość obserwowania kolejnych etapów zmieniających barwę krążka z pewnością zafascynuje nie tylko miłośników zjawisk fizycznych. Starannie wykonany element demonstracyjny może być ozdobą pokoju i jednocześnie materiałem dydaktycznym niezbędnym do przeprowadzenia doświadczenia. Krążek ilustrujący zasadę działania wielu urządzeń jest odpowiedzią na nurtujące pytania dzieci w wieku szkolnym.

Wymiary:

średnica: 18 cm

wysokość od podstawy: 31 cm

całkowita szerokość: 18 cm

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krążek Newtona

Krążek Newtona

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty