Sensoryczna kolorowanka dla dzieci

Sensoryczna kolorowanka

Wysyłka w 24h!

28,40 zł
Brutto
Ilość:

Sensoryczna kolorowanka dla dzieci

Absolutna nowość - książeczka, której obrazki można nie tylko kolorować, ale też dotykać wyczuwając wypukłe kontury kształtów.

Kolorowanka składa się z 20 kartek. Znajdują się na nich zwierzęta, takie jak świnka, koń ale też całe plenery z motywami zwierzęcymi, tworząc wspaniałe, dotykowe obrazki.

Co cztery obrazki znajduje się strona typowo dotykowa, na której w mniejszej skali znajdują się kształty wcześniej kolorowanych zwierząt. Zachęcamy by dziecko wraz z opiekunem próbowało z zamkniętymi oczami, tylko za pomocą dotyku, odgadywać nazwy zwierząt. Jest to gwarantowana zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Rysujesz jak lubisz

Każdy obrazek po drugiej stronie kartki posiada negatyw odbicia, który także można kolorować, stawiając przed dzieckiem inne wyzwania. Daje to możliwość rysowania dodatkowych 20 obrazków.

Ekologiczne materiały

Wszystkie wypukłe obrazki wytłoczone są na ekologicznym papierze, który pochodzi z wysokiej jakości włókien makulaturowych, celulozowych, drzewnych i innych pochodzenia naturalnego.

Wszystkie kartki kolorowanki są w formacie A5, są jasnobrązowe, odpowiednio sztywne i grube. Posiadają lekko chropowatą, przyjemną w dotyku fakturę.

Motoryka mała

Bawiąc się książeczką, dziecko uczy się cierpliwości w kolorowaniu i odgadywaniu kształtów. Taka zabawa ćwiczy naturalną zdolność utrzymywania się w konturach oraz w znacznym stopniu polepsza motorykę małą.

Wiek: 2+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sensoryczna kolorowanka

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć