Waga dydaktyczna z odważnikami

Waga dydaktyczna z odważnikami

(0 Review)
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
210,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Waga z odważnikami - waga dydaktyczna do 2kg

Z matematyką warto zaprzyjaźnić się jak najwcześniej, bo wraz z wiekiem może być coraz trudniej. Jak jednak zafascynować dzieci światem cyfr? Oczywiście zabawą i zabawkami, które zapewnią im radość, przykują uwagę oraz pomogą w nauce.

Waga, która pomaga w nauce

Oferowana w naszym sklepie waga dydaktyczna z odważnikami to pomocne narzędzie w każdej klasie matematycznej. Doskonale sprawdzi się także w przedszkolu, gdzie podczas zabawy nawet najmłodsi będą mogli oswoić się z tematem ważenia. Waga wykonana jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Każda z dwóch szalek zawiera wygodne pojemniki o wysokości 5 cm oraz przycisk umożliwiający regulację. Do zestawu dołączony jest również mosiężne odważniki. Waga jest mała i pojemna (wymiary 30 x 15 cm), dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet kilkulatek. Proponowana waga z odważnikami dla dzieci wytrzyma obciążenie przedmiotami do 2 kilogramów.

Po co uczyć dzieci ważenia?

Tak, jak uczymy się odczytywać czas na zegarze, tak samo ważna jest umiejętność mierzenia, w tym odważania. Spotkamy się z nią już w domu np. w kuchni, przygotowując proporcje składników albo w łazience, sprawdzając swój ciężar. Wagi znajdują się także m.in. w sklepach, gabinetach lekarskich oraz zakładach produkcyjnych. Umiejętność mierzenia za pomocą wagi to zatem praktyczna wiedza, która niestety nie dla wszystkich jest łatwa do opanowania. Waga z odważnikami dla dzieci to ciekawy pomysł na prezent, który nie tylko zapewni Twojemu dziecku frajdę, ale pomoże w oswojeniu się z ważeniem i obsługą tego typu urządzenia.

Waga bez trudu poradzi sobie z przedmiotami do 2 kilogramów.

Wymiary wagi: 30 x 15cm

Do kompletu razem z wagą dołączone są metalowe odważniki, w zestawie nie ma kolorowych liczmanów.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Waga dydaktyczna z odważnikami

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty