Nakładka magnetyczna na tablicę - kalendarz i zegar

Nakładka magnetyczna na tablicę - kalendarz i zegar

225,00 zł
Brutto
Ilość:

Nakładka magnetyczna na tablicę - kalendarz i zegar

Nakładka magnetyczna suchościeralna to bardzo wygodna forma edukacji ? zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Uczeń pod okiem nauczyciela lub w grupie uczniów, samodzielnie sprawdza swoja wiedzę, opisuje lub wypełnia planszę. 

W oparciu o nakładkę magnetyczną, nauczyciel może kreować różne scenariusze lekcyjne, wymyślać wiele ciekawych zadań urozmaicających lekcję, kreować rozwijające wyobraźnie zagadki z zakresu odmierzania czasu, kalendarza, pogody czy temperatury. 

Nakładki magnetyczne to nowoczesna pomoc dydaktyczna, która poszerza spektrum możliwości nauczania. Nakładka przywiera do każdego rodzaju powierzchni magnetycznych, takich jak tablice szkolne czy flipcharty, wykonanych na bazie blachy. Można pisać po niej markerami suchościeralnymi lub wodno zmywalnymi, ponieważ nadruk nakładki zabezpieczony jest specjalną folią. 

Dane techniczne:

rozmiar nakładki - 80 cm x 96 cm (skrzydło tradycyjnego szkolnego tryptyku)

waga nakładki - 0,8 kg.

Specyficzne kody

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć