Klocki JollyHeap - 1122 - zestaw 150 szt.

Klocki JollyHeap - 1122 - zestaw 150 szt.

6 930,00 zł
Brutto
Ilość:

Klocki JollyHeap - 1122 - zestaw 150 szt.

Są to takie zabawki, które nie tylko bawią, ale również niezwykle stymulują i rozwijają. Klocki magnetyczne „JollyHeap” pomagają naszym dzieciom rozwijać swoją spostrzegawczość. Oprócz tego uczą je także być znacznie bardziej kreatywnymi i twórczymi. Zabawa klockami daje mnóstwo pożytku: ćwiczy koordynację wzrokowo – ruchową, uczy rozpoznawania kształtów, pozwala na budowanie relacji z rówieśnikami, uczy koncentracji i precyzji, orientacji przestrzennej, wspomaga ćwiczenie gibkości i sprawności.

Najważniejsze cechy klocków JollyHeap:

- MAGNETYZM - przyjemne przyciąganie, łatwe połączenie, stabilność konstrukcji

- WIELOFUNKCYJNOŚĆ - wiele zastosowań: budynek, samochód, wieża, meble… Zbuduj swoje marzenie!

- LEKKOŚĆ I MIĘKKOŚĆ - wszystkie elementy produktu są duże i wygodne do uchwycenia oraz miękkie i przyjemne.

- CICHE W ZABAWIE - wykonane z miękkiego materiału, który nie emituje hałasu. Jedyny hałas z zabawy – to śmiech dzieci.

- BEZPIECZEŃSTWO - Kostki JollyHeap nie wyrządzą szkody dzieciom, ponieważ są miękkie i nie mają ostrych krawędzi.

- TRWAŁOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ - kostki wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału, a także poddane gruntownej kontroli jakości.

Cztery rodzaje kształtów

Cztery rodzaje kształtów klocków dają duże możliwości tworzenia ciekawych form. To najprostsza a zarazem najbardziej pobudzająca kreatywna zabawka: magnetyczne klocki o 4 kształtach w bardzo prosty sposób łączą się ze sobą za pomocą oddziaływania pola magnetycznego tworzą dwu, trójwymiarowe figury i obiekty o dowolnym kształcie oraz rozmiarze.

Każdy element zabawki JollyHeap przeszedł rygorystyczną kontrolę i certyfikację.

Klocki w edukacji - czyli co zapewniają klocki magnetyczne JollyHeap

1. Na początku dzieci eksperymentują z klockami – toczą je, dotykają, poznają ich kształty, fakturę i kolory. Czasem nimi rzucają (to bezpieczne i zabawne jednocześnie!), a następnie błyskawicznie zaczynają odkrywać możliwość łączenia się klocków poprzez wbudowane magnesy.

2. Potem przychodzi czas na dużo bardziej zaawansowaną zabawę klockami z wykorzystaniem wbudowanych magnesów – dzieci zaczynają budować z klocków magnetycznych JollyHeap® coraz większe, coraz bardziej zaawansowane konstrukcje, odkrywając nasze klocki praktycznie na nowo.

3. Aż wreszcie przychodzi trzeci etap, jeszcze ciekawszy i fajniejszy, tak dla dzieci jak i również często dla ich opiekunów. Etap, który sprawia, że dzieci chcą się już tylko bawić i bawić i nie myślą o niczym innym. Na tym etapie klocki magnetyczne JollyHeap® stają się wspaniałym materiałem do tworzenia konstrukcyjnego tła dla bazujących na niepohamowanej wyobraźni gier fabularnych, tak uwielbianych przez dzieci.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klocki JollyHeap - 1122 - zestaw 150 szt.

Klocki JollyHeap - 1122 - zestaw 150 szt.

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć