Pakiet Edu przedszkole - 16 gier

(0 Review)

Pakiet przedszkole - 16 gier - 3-6 lat

W pakiecie znajdziesz również:

Scenariusze zajęć wraz z propozycją programu

Karty pracy

Instrukcje do gier

16 interaktywnych gier, ćwiczeń i sytuacji edukacyjnych

Karty obserwacji dziecka

2 100,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Pakiet przedszkole - 16 gier 

Pakiet EduPrzedszkole to innowacyjne rozwiązanie wspomagające edukację dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) w oparciu o nowe technologie i „Metodę Funtronic”. Pakiet nakierowany jest na realizację czterech obszarów podstawy programowej wychowania przedszkolnego: fizycznego, społecznego, emocjonalnego i poznawczego. W skład pakietu wchodzi 16. interaktywnych gier, ćwiczeń i sytuacji edukacyjnych wraz z  obudową metodyczną, przeznaczonych do pracy z „Magicznym Dywanem”.

Zawartość pakietu

1. PIŁECZKI -Zagrajcie pojedynczy mecz, zorganizujcie turniej lub po prostu oddajcie się czystej radości swobodnej zabawy. Do wyboru macie różne piłeczki. Samodzielnie odkrywajcie zasady gry lub twórzcie własne. Obserwujcie co dzieje się na planszy, eksperymentujcie i współdziałajcie!

2. WYŚCIGI -Puchar „Grand Prix Funtronic” czeka na śmiałków, którzy wezmą udział w emocjonujących rajdach samochodowych. Pamiętajcie, że niezwykle ważnym elementem wyścigów jest odpowiednia współpraca graczy. Koniecznie zadbajcie też o bezpieczeństwo na torze!

3. ANIMOWANE ZABAWKI -Animowane zabawki mogą być wesołe lub zakręcone. Niezależnie od trybu rozgrywki, który wybierzecie, czeka na Was świetna zabawa i nauka współdziałania. Aby miś poruszał swoimi łapkami, musicie współpracować. Łącząc siły, nauczycie go również skakać! Na graczy czeka również emocjonująca jazda rowerem i wozem strażackim. Pamiętajcie: kluczem do zwycięstwa jest praca zespołowa.

4. MASZERUJ Z MISIEM -Marsz z misiem to prawdziwe wyzwanie. Czy uda Ci się dotrzymać mu kroku lub przejść po jego śladach, odtwarzając odpowiednią trasę? Uważne słuchanie muzyki pomoże Ci złapać odpowiedni rytm!

5. ANIA I JAŚ- Ania i Jaś na pewno mogliby zostać Twoimi przyjaciółmi. Nawiązując nowe znajomości, warto lepiej się poznać. Myślisz, że Ania lubi te same owoce i warzywa co Ty? A może Jaś wybiera podobne zabawki? Weź udział w grze i sprawdź, czy łączą Was podobne zainteresowania.

6. KAJAK- Udział w spływie kajakowym lub emocjonujących regatach wcale nie musi wiązać się z wchodzeniem do wody. Słuchajcie uważnie głosu ptaszka, który poprowadzi Was do zwycięstwa. Pamiętajcie jednak o tym, że nawet w wirtualnej rzece należy zachować szczególną ostrożność!

7. ŻUCZKI- Toczenie kuli to zajęcie dla dzielnych żuczków, którym niestraszne są żadne przeszkody. W tej grze będziecie musieli je omijać, uważając jednocześnie na innych mieszkańców lasów, pól i łąk. Jeśli nie będziecie się spieszyć i dobrze skoncentrujecie się na zadaniu, na pewno uda Wam się dotrzeć do celu!

8. PORANEK MISIA- Pomóż misiowi przygotować się na nowy dzień, wypełniają z nim wszystkie poranne obowiązki. Obudź swojego pluszowego przyjaciela i weź udział w rozciągających ćwiczeniach. Przed wyjściem do przedszkola sprawdź również pogodę i ubierz misia w odpowiednie ubranko. Dzięki tej zabawie Twoje własne poranki będą jeszcze przyjemniejsze!

9. WODNA GIMNASTYKA- Lubicie ćwiczenia gimnastyczne? Spróbujcie wykonać je razem z mieszkańcami wirtualnego stawu. Skaczcie jak żaby lub przetaczajcie piłkę na czworakach przez drewniane kłody. Uważajcie tylko żeby nie wpaść do wody!

10. ZABAWY W KOLE- Wspólny taniec w kole to świetna zabawa. Szczególnie gdy wirtualna rzeczywistość może przenieść Was nad jezioro lub na zieloną łąkę. Róbcie kroki w przód i w tył, jednocześnie ucząc się obrotów. Jeśli lubicie „Kółko graniaste czterokanciaste” ta gra również przypadnie Wam do gustu!

11. TOR PRZESZKÓD- Dzięki tej grze tor przeszkód utworzony w klasie lub na sali gimnastycznej zamieni się w rwącą rzekę, lub kwiecistą łąkę. Uważajcie, aby nie dotknąć żadnej przeszkody. Prędkość to nie wszystko! Rywalizacja na torze wymaga również uważności i dokładności.

12. ZAWODY PŁYWACKIE- Wcale nie musisz chodzić na basen, aby wziąć udział w „Zawodach pływackich”. Magiczny Dywan onEVO sprawi, że woda w magiczny sposób pojawi się w pomieszczeniu. W dotarciu do celu pomogą Ci specjalne boje, dlatego nie musisz martwić się o swoje umiejętności pływackie.

13. OWOCE ANI- Owoce są nie tylko smaczne, ale i bardzo zdrowe. Szczególnie te, które uda Wam się złapać, gdy spadają prosto z drzew. W sadzie Ani każdy znajdzie coś dla siebie! Lubicie gruszki? A może wolicie jabłka lub śliwki? Policzcie swoje zbiory i zobaczcie, kto ma najwięcej owoców.

14. MUZYKUJEMY- Uwielbiacie zabawy z muzyką? Jeśli tak, wylosujcie swoje instrumenty i pokażcie, na co Was stać! Na młodych muzykantów czekają bębenki, grzechotki, trójkąty i trąbki. Jeśli chcecie, możecie też klaskać. W „Muzykujemy”, każdy dźwięk jest równie ważny!

15. LATO I ZIMA- Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się zgubić ulubioną zabawkę? Jeśli tak, na pewno mogliście wówczas liczyć na pomoc swoich bliskich. Tym razem inne dzieci potrzebują Waszego wsparcia. Pomóżcie im znaleźć zabawki i ubrania, które zniknęły w piaskownicy lub pod grubą warstwą śniegu. Jeśli będziecie uważni, przedmioty na pewno szybko trafią do Waszego kosza, co na pewno ucieszy nowych przyjaciół z gry „Lato i zima”.

16. ZWIERZĘTA- Wybierzcie się w odwiedziny do lasu lub zagrody. Czy potraficie nazwać zwierzaki, które tam mieszkają? A może widzieliście je wcześnie na żywo? Spotkanie z bocianem lub owcą to niezapomniana przygoda. Pamiętajcie jednak, żeby nie hałasować. Las lub zagroda to dom dla zwierzaków, dlatego nie należy im przeszkadzać!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet Edu przedszkole - 16 gier

Pakiet przedszkole - 16 gier - 3-6 lat

W pakiecie znajdziesz również:

Scenariusze zajęć wraz z propozycją programu

Karty pracy

Instrukcje do gier

16 interaktywnych gier, ćwiczeń i sytuacji edukacyjnych

Karty obserwacji dziecka

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty