Sensoryczna podłoga - panel sensoryczny

Sensoryczna podłoga - panel sensoryczny

142,00 zł
Brutto
Ilość:

Sensoryczna podłoga - panel sensoryczny

Po panelach sensorycznych można skakać, tańczyć, chodzić czy raczkować ? pod wpływem dotyku, płyn w nich umieszczony przemieszcza się, tworząc różne wzory i kształty. 

Panel sensoryczny wypełniony jest kolorową, kosmetyczną cieczą, która jest w pełni bezpieczna. Spód panelu natomiast, pokryty jest antypoślizgową pianką ? dzięki temu podłoga sensoryczna jest w pełni mobilna i nie trzeba montować jej na stałe. Zewnętrzna warstwa jest odporna na ścieranie oraz na zarysowania. Po panelach sensorycznych mogą chodzić i skakać dzieci oraz dorośli, można przesuwać po nich krzesłami, jeździć wózkami inwalidzkimi ? są niezwykle odporne, a ich maksymalne obciążenie wynosi 120kg. 

Panele idealnie sprawdzają się w salach zabaw, poradniach rehabilitacyjnych, przedszkolach, gabinetach integracji sensorycznej i innych placówkach, w których udzielana jest specjalistyczna pomoc dzieciom i dorosłym.  

Panel sensoryczny ma wielkość 50x50 cm. 

Specyficzne kody

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć