Memory - lamy i alpaki

Memory - lamy i alpaki

Ostatnie sztuki w magazynie

Ćwicz pamięć z alpakami i lamami!

22,00 zł
Brutto
Ilość:

Memory - lamy i alpaki

Memory Lamy i alpaki to gra dla przedszkolaków i młodszych uczniów, która łączy trening pamięci z atrakcyjną tematyką ulubionych zwierzątek najmłodszych. O tym, że lamy i alpaki są niezwykle przyjazne i towarzyskie nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na kafelki, na których zostały przedstawione jako ciekawe świata, radosne i uśmiechnięte. Wesołe zwierzątka występują m.in. w roli zmotywowanej sportsmenki, wielbicielki mody, baletnicy, a nawet niegroźnego pirata.

Memory to jedna z najprostszych i najbardziej rozwijających gier, która łączy trening pamięci z atrakcyjną tematyką. Dzieci są zaangażowanie w rozgrywki, które aktywują ich wyobraźnię oraz ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość. Jak grać? Wystarczy odnaleźć i dopasować kafelki przedstawiające te same pary zwierząt w różnych pozach. Memory stwarza wiele możliwości zabawy: opowiadajcie o przygodach bohaterów, odkryjcie czym różnią się alpaki od lam i przyjrzyjcie się szczegółom na obrazkach. Na każdym z nich kryje się coś wyjątkowego!

wiek: 3+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Memory - lamy i alpaki

Ćwicz pamięć z alpakami i lamami!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć