Ekran projekcyjny PROFI elektryczny 199x199 (1:1)

Ekran projekcyjny PROFI elektryczny 199x199

795,00 zł
Brutto
Ilość:

Ekran projekcyjny PROFI elektryczny 199x199

Elektryczny ekran projekcyjny PROFI, to niezwykle lekki, prosty w konstrukcji i montażu ekran ścienny. Ma możliwość mocowanie nie tylko na ścianie, ale również na suficie. 

Posiada białą, matową powierzchnię, która posiada jedynie czarne obramowanie wokół ekranu, aby zwiększyć kontrast podczas oglądania wyświetlanego obrazu. Elektryczny ekran projekcyjny wyposażono w niezwykle cichy mechanizm, a płótno ekranu zwijane jest do przeznaczonej do tego specjalnej kasety, której zadaniem jest zabezpieczenie go przez kurzem i zewnętrznymi uszkodzeniami. Ekran bez przeszkód można obsługiwać bezprzewodowo pilotem radiowym o zasięgu działania do 20 metrów.

Wysokość rozwiniętego materiału można regulować za pomocą systemu blokowania, a szeroki kąt widzenia daje możliwość zastosowania powierzchni ekranowej nawet wtedy, gdy spora część odbiorców znajduje się pod dużym kątem względem osi ekranu. 

Metalowa obudowa jest niezwykle odporna i wytrzymała, dzięki temu ekran projekcyjny zachowuje swoją funkcjonalność przez lata. 

Dane techniczne ekranu: 

Format: 1:1

Przekątna: 110?

Powierzchnia projekcyjna: 199x199 cm 

Powierzchnia całkowita: 207x207 cm 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ekran projekcyjny PROFI elektryczny 199x199 (1:1)

Ekran projekcyjny PROFI elektryczny 199x199

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć