Kokoszka z jajami - układanka i memory

Kokoszka z jajami - układanka i memory

(0 Review)

Kokoszka z jajami to układanka lewopółkulowa i memory, pomoc dydaktyczna i jednocześnie zabawka dająca wiele możliwości.

250,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Kokoszka z jajami - układanka i memory

Zaprojektowana w ten sposób, że jest wyzwaniem dla 3 latka, ale także dla 6 latka. Wspomaga rozwijanie czynności myślenia, tj. analizy, syntezy, porównywania oraz klasyfikowania. Ponadto dziecko opanuje nowe pojęcia i nazwy związane z kolorami oraz figurami geometrycznymi.

W trakcie ćwiczenia dziecko aby odtworzyć sekwencję musi skoncentrować uwagę na zadaniu. Druga funkcja „Kokoszki z jajami” to gra memory - jedna z najprostszych i jednocześnie najbardziej rozwijających gier dla dzieci w każdym wieku, a także dla dorosłych. Dzięki tej zabawie dziecko ćwiczy pamięć i spostrzegawczość, poprawia refleks, motorykę małą, a szczególnie koordynację ręka – oko.

W przypadku gdy graczy jest dwóch i więcej rozwijają się kompetencje społeczne; czekanie na swoją kolej, rywalizacja o wygraną, z poszanowaniem zasad gry czy umiejętność dzielenia wspólnego pola uwagi, a pamiętajmy, że nawiązywanie relacji trójstronnej to jedne najważniejszych umiejętności komunikacyjnych. Rozwijamy także wspólne pole uwagi gdyż trzeba obserwować co „przeciwnik” robi, jakie jajo odkrył i gdzie je odłożył. Nauka przestrzegania zasad – to przydaje się w każdym aspekcie życia społecznego. W pudełku znajdziecie – Kokoszkę czyli formę do układania wybranej sekwencji, a także 20 jaj, bawełniany woreczek z nadrukiem Kokoszki i nazwą producenta, oraz 10 kart dwustronnych do odtwarzania sekwencji (podzielone na 10 wzorów łatwych i 10 trudnych). Zestaw sprzedawany jest w firmowym pudełku z danymi producenta i logo oraz opisem zawartości zestawu.

Czas realizacji tego produktu uzależniony jest od ilości zamówionych sztuk. Średni czas to 10 dni roboczych.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kokoszka z jajami - układanka i memory

Kokoszka z jajami to układanka lewopółkulowa i memory, pomoc dydaktyczna i jednocześnie zabawka dająca wiele możliwości.

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty