Was ist das? Gra językowa

(0 Review)

Was ist das? Gra językowa

74,90 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Gra językowa Was ist das? - edukacyjna gra w karty typu quiz ucząca swobodnego opisywania typowych przedmiotów codziennego użytku pod kątem ich wyglądu, sposobu wykonania, zastosowań, przydatności itp.

Gra z instrukcjami w językach niemieckim i polskim.

Was ist das? to rozwijająca znajomość słownictwa gra karciana w odgadywanie nazw popularnych przedmiotów na podstawie ich opisów prezentowanych w formie wskazówek typu: Z czego to jest zrobione? Jak to wygląda? Do czego służy? itd.

Podstawowa forma rozgrywki: Do dyspozycji graczy jest talia kart z ilustracjami przedmiotów oraz druga ze zdaniami opisującymi ich wygląd, sposób i materiał wykonania oraz przeznaczenie. Karty z ilustracjami należy rozłożyć na stole tak, by widzieli je wszyscy uczestnicy zabawy. Osoba prowadząca odczytuje na głos zdania z podpowiedziami z drugiej talii kart. Zadaniem zawodników jest wytypowanie na podstawie otrzymanych wskazówek pasującej karty z ilustracją przedmiotu. Gracz, który jako pierwszy wskaże właściwą kartę, otrzymuje ilość punktów uzależnioną od liczby otrzymanych podpowiedzi. Wygrywa zawodnik, który zbierze najwięcej punktów.

Tematyka i cele językowe:

• nauka słownictwa związanego z korzystaniem z różnego rodzaju przedmiotów użytku codziennego oraz słownictwa opisującego cechy i wykonanie tych przedmiotów,

• budowanie swobodnej wypowiedzi,

• ćwiczenie rozumienia ze słuchu i umiejętności komunikacyjnych.

Gra znajduje zastosowanie:

- w nauczaniu języka niemieckiego w szkole podstawowej (pierwszy język obcy nowożytny w klasach od 4 do 8; drugi język obcy nowożytny w klasie 8; dodatkowy język nieobowiązkowy w klasach od 5 do 8),

- w szkole ponadpodstawowej (liceum, technikum) w klasach 1 i 2,

- w szkołach językowych realizujących kursy języka niemieckiego na poziomach A2 - B1,

- w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, gry towarzyskie lub prywatne lekcje języka niemieckiego).

Możliwość wykorzystania w edukacji zdalnej: Gra może być stosowana w nauczaniu online poprzez użycie funkcji platform e-learningu umożliwiających przesyłanie obrazu w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe korzyści: Gra doskonali sprawności umysłowe takie jak koncentracja i pomysłowość oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.

Instrukcje: obok instrukcji w języku niemieckim do gry dołączono instrukcję w języku polskim zawierającą:

- wprowadzenie metodyczne dla nauczycieli, rodziców oraz samych graczy,

- propozycje zabaw i ćwiczeń edukacyjnych.

Dodatkowa instrukcja w języku polskim to również udogodnienie dla osób nie znających języka obcego w stopniu wystarczającym do zapoznania się z oryginalną, niemieckojęzyczną wersją instrukcji, a także możliwość samodzielnego pokierowania zabawami językowo-edukacyjnymi z dziećmi lub rówieśnikami.

Zestaw zawiera:

-132 karty,

-instrukcje w językach niemieckim i polskim.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Was ist das? Gra językowa

Was ist das? Gra językowa

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty