Jak wybierać zabawki edukacyjne dla dzieci?

- Kategorie : Nauka

Zestawy edukacyjne dla dzieci powstały po to, aby ułatwić Ci zadanie oraz wybór trafnych elementów edukacyjnych, które idealnie urozmaicą wasz wspólny czas na zabawę! Nauka wcale nie musi być nudna i monotonna, a nasze zestawy to udowadniają.

Z jakiego powodu powstały zestawy edukacyjne dla dzieci?

Gotowe zestawy edukacyjne, to nie tylko pewny i znacznie szybszy wybór dla zabieganych, ale również gwarancja trafności kupionych materiałów, gier oraz zabawek, wspomagających rozwój. Nie każdy bliski, przyjaciel czy znajomy dobrze zna rynek materiałów edukacyjnych dla dzieci, dlatego postanowiliśmy to ułatwić, komponując zestawy wyposażone w adekwatne do tematu akcesoria. Naszym celem było stworzenie zestawów, które poprzez kompleksowy dobór elementów spełnią zapotrzebowanie na materiały edukacyjne w danej dziedzinie. Priorytetem była nauka poprzez zabawę – z rodzicem lub samodzielnie.

Jakie zestawy edukacyjne są dostępne w ofercie sklepu internetowego?

Stworzyliśmy 6 zestawów edukacyjnych dla dzieci o różnym przeznaczeniu. Znajdziecie tam:

• Zestaw „ciekawi świata” - odkrywa ciekawostki geograficzne. Dzięki niemu dziecko odkrywa kontynenty, poznaje niektóre kultury, faunę oraz florę. Zestaw zawiera dmuchaną piłkę w formie kuli ziemskiej, na której można swobodnie pisać, atlas świata dla dzieci, karty flagi, a także bawełniany plecaczek, który służy do przechowywania zestawu lub innych skarbów.

• Zestaw „ale kosmos!” - to prawdziwy raj dla małych odkrywców kosmosu. W środku znajduje się teleskop, który ułatwi nocne obserwacje, książeczka z ilustracjami kosmicznymi oraz naklejkami, karty planety, notes na odkrywcze notatki oraz bawełniany plecaczek do chowania kosmicznych notatek, odkryć oraz przemyśleń.

• Zestaw „mistrz matematyki” - dzięki temu zestawowi Twoja pociecha przekona się, że matematyka wcale nie musi być taka straszna, jeśli jest odpowiednio wytłumaczona i zobrazowana. Już teraz możecie się jej uczyć poprzez świetną zabawę.

• Zestaw „logopedia” - nauka poprawnej wymowy z muchą Fefe, która poprzez zabawę przeprowadzi najmłodszych przez tajniki prawidłowej mowy i wymawiania trudniejszych wyrazów. Zestaw zawiera również książeczkę logopedyczną, gryzak logopedyczny, gwizdek z wiatraczkiem i bawełniany plecaczek.

• Zestaw „moje emocje” - w tym zestawie stawiamy na zabawę, jednocześnie ucząc się kontroli nad emocjami. Dzięki poznaniu emocji, będzie nam łatwiej je wyrażać oraz o nich rozmawiać. Chcesz się roześmiać z dzieckiem do łez? To będzie dobry wybór!

• Zestaw „nauka czasu” - nauka zegara to twardy orzech do zgryzienia? Z tym zestawem na pewno przyjdzie Wam to dużo, dużo łatwiej, a maluch nawet nie poczuje, że się uczy. W środku znajduje się drewniany zestaw edukacyjny, zeszyt z naklejkami, karty czasoMisie i bawełniany plecaczek na zabawki oraz materiały pomocnicze.

Na który zestaw edukacyjny się zdecydować?

Każdy zestaw dedykowany jest innym zainteresowaniom oraz potrzebom edukacyjnym. Z pewnością należy się zastanowić nad zestawem, który jest w stanie pomóc maluchowi skupić się nad danym tematem lub zainteresować np. kosmosem. Zestawy są dobrane komplementarnie i każdy uczy poprzez zabawę. Trzeba jednak zastanowić się nad umiejętnościami dziecka, które ma otrzymać prezent. Jeśli dobrze czuje się w matematyce i zna się na zegarku, to zestawy „nauka czasu” lub „mistrz matematyki” mogą okazać się nietrafionym wyborem. Tak samo w przypadku, gdy dziecko nie ma problemów z wymową, a prezentem będzie zestaw „logopedia”. Najbardziej uniwersalnymi zestawami są „moje emocje”, „ciekawi świata” oraz „ale kosmos!” - doskonale wiemy, że są to tematy lubiane przez dzieci, a ich pogłębienie w formie zabaw, przyniesie wiele radości. Jeśli zastanawiasz się, który zestaw edukacyjny wybrać dla swojego dziecka lub na prezent – napisz do nas! Z przyjemnością pomożemy dokonać wyboru :)

Udostępnij
Dodaj komentarz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć