Wyposażenie dydaktyczne żłobków i przedszkoli

Odpowiednie wyposażenie żłobka oraz placówek przedszkolnych stanowi bardzo ważny element, który jest brany pod uwagę przez rodziców wybierających tego typu miejsce dla swojego dziecka. Wszyscy pragną zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki, a znajdujące się na miejscu zabawki i pomoce dydaktyczne, są niezwykle istotne z punktu widzenia harmonijnego rozwoju malucha. Wyposażenie przedszkola powinno spełniać więc wysokie normy oraz posiadać niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki temu rodzice uzyskują gwarancję tego, iż dziecko może całkowicie bezpiecznie wykorzystywać wszystkie znajdujące się na terenie placówki przedmioty w trakcie swojej codziennej zabawy i nauki. Istotną rolę odgrywają w tym momencie certyfikaty bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Tęcza Montessori - 7 elementów - Small Foot

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Puzzle drewniane z uchwytami Montessori - zwierzęta leśne

Ostatnie sztuki w magazynie

Puzzle drewniane z uchwytami Montessori - pojazdy

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Tęcza Montessori XL - 14 elementów

Domek motoryczny z zamkami - Small Foot

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Życie dziadka - układanka warstwowa - Small Foot

Ostatnie sztuki w magazynie

Życie babci - układanka warstwowa - Small Foot

Ostatnie sztuki w magazynie

Przeplatanka drewniana ser i myszka 

Tangram to znana od około 3000 lat chińska łamigłówka, która polega na układaniu puzzli powstałych z rozcięcia kwadratu na mniejsze figury geometryczne. Tangram Masterkidz składa się z 7 kolorowych puzzli, które opisane są cyferkami, by zwiększyć możliwości edukacyjne zabawki. Puzzle można układać w różne kształty - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Zestaw kolorowych klocków i kubeczków, które można układać jeden w drugim. Zabawki podzielone są na 9 kolorów, a kubeczki są dodatkowo podpisane. Jest to świetna pomoc w nauce kolorów, oraz motoryki małej. W zestawie znajdują się karty z wyzwaniami i grami dla dzieci z użyciem klocków i kubeczków.

Drewniana Waga sklepowa ze skalą cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia idealna do przedszkola jak i do domu.

Drewniana Waga sklepowa ze skalą cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia idealna do przedszkola jak i do domu.

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli stanowią różnego rodzaju przedmioty, które oddziałują na zmysły maluchów. Mogą to być więc zarówno przedmioty manualne, jak i tablice, gry i zabawki. Przedszkole stanowi pierwszy etap edukacji młodego człowieka, dlatego też pomoce do przedszkola są bardzo istotne dla jego rozwoju. Placówki muszą być odpowiednio przygotowane, by zapewnić przez większość dnia wielowymiarowy rozwój, jednocześnie pamiętając także o budowaniu poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje umiejętności. Interesujące pomoce dydaktyczne do przedszkola sprawiają, że placówka mocno zyskuje na swojej atrakcyjności i pozwala przekazywać wiedzę z różnych dziedzin życia w bardziej interesujący sposób.

Pomoce dydaktyczne wspomagające rozwój i wzbudzające ciekawość

W ofercie sklepu Diverti mogą Państwo znaleźć szeroki asortyment wyposażenia żłobków i przedszkoli. Nasze produkty pozwalają dzieciom na zdobywanie wiedzy, nowych umiejętności i poznawanie otaczającej rzeczywistości. Wszystko to wpływa w korzystny sposób na pobudzanie własnej wyobraźni, wzrost poczucia wartości i nabranie motywacji do działania. Pomoce dydaktyczne w przedszkolu muszą być ciekawe, by zainteresować małych podopiecznych. Tylko urozmaicone i ciekawe zajęcia mogą na odpowiednio długi czas przyciągnąć zainteresowanie maluchów i dać im dużo satysfakcji. Istotne jest stosowanie produktów, które korzystnie wpływają na rozwój motoryki dziecka, sprawdzą się także plansze dydaktyczne stosowane w przedszkolu. Szeroki wybór plansz oraz interesujących mat edukacyjnych, znajdą Państwo w naszej ofercie.

Pomoce dydaktyczne w rewalidacji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacyjnych. Odpowiednio dobrane i estetycznie wykonane pomoce rewalidacyjne są źródłem bodźców sensorycznych i zdecydowanie podnoszą efektywność stosowanych metod nauczania. Zachęcają one do działania oraz pobudzają kreatywność i aktywność. Wykorzystanie materiałów pozwalających na ćwiczenie zdolności manualnych usprawnia motorykę i jest bardzo dobrą formą zajęć terapeutycznych dla dzieci dotkniętych różnego rodzaju upośledzeniami. Pomoce dydaktyczne do rewalidacji w bardzo korzystny sposób oddziałują na dzieci, które wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego. Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne jest tak samo ważne, jak korzystanie z profesjonalnego personelu, który będzie umieć prawidłowo je wykorzystać.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć