Wyposażenie przedszkola i żłobka

Odpowiednie wyposażenie żłobka oraz placówek przedszkolnych stanowi bardzo ważny element, który jest brany pod uwagę przez rodziców wybierających tego typu miejsce dla swojego dziecka. Wszyscy pragną zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki, a znajdujące się na miejscu zabawki i pomoce dydaktyczne, są niezwykle istotne z punktu widzenia harmonijnego rozwoju malucha. Wyposażenie przedszkola powinno spełniać więc wysokie normy oraz posiadać niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki temu rodzice uzyskują gwarancję tego, iż dziecko może całkowicie bezpiecznie wykorzystywać wszystkie znajdujące się na terenie placówki przedmioty w trakcie swojej codziennej zabawy i nauki. Istotną rolę odgrywają w tym momencie certyfikaty bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

705,00 zł
369,00 zł
170,00 zł
147,00 zł
300,00 zł
37,90 zł

Pufy liczby i znaki matematyczne - zestaw

705,00 zł

Pufy alfabet - zestaw

Płaszczka matematyczna - zestaw

Pufy matematyczne - zestaw

Pufy dźwiękowe zwierzątka

369,00 zł

Pufy kwiatki - 4szt.

170,00 zł

Duże pufy zwierzaki

147,00 zł

Pufy zwierzątka

300,00 zł

Pufy emocje - 6szt. 

Zestaw woreczków - literki i cyferki

37,90 zł

Szarfy szkolne - 10szt. 

Worek do skakania dwuosobowy 80cm

Wyposażenie przedszkola i pomoce edukacyjne

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli stanowią różnego rodzaju przedmioty, które oddziałują na zmysły maluchów. Mogą to być więc zarówno przedmioty manualne, jak i tablice, gry i zabawki. Przedszkole stanowi pierwszy etap edukacji młodego człowieka, dlatego też pomoce do przedszkola są bardzo istotne dla jego rozwoju. Placówki muszą być odpowiednio przygotowane, by zapewnić przez większość dnia wielowymiarowy rozwój, jednocześnie pamiętając także o budowaniu poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje umiejętności. Interesujące pomoce dydaktyczne do przedszkola sprawiają, że placówka mocno zyskuje na swojej atrakcyjności i pozwala przekazywać wiedzę z różnych dziedzin życia w bardziej interesujący sposób.

Pomoce dydaktyczne wspomagające rozwój i wzbudzające ciekawość

W ofercie sklepu Diverti mogą Państwo znaleźć szeroki asortyment wyposażenia żłobków i przedszkoli. Nasze produkty pozwalają dzieciom na zdobywanie wiedzy, nowych umiejętności i poznawanie otaczającej rzeczywistości. Wszystko to wpływa w korzystny sposób na pobudzanie własnej wyobraźni, wzrost poczucia wartości i nabranie motywacji do działania. Pomoce dydaktyczne w przedszkolu muszą być ciekawe, by zainteresować małych podopiecznych. Tylko urozmaicone i ciekawe zajęcia mogą na odpowiednio długi czas przyciągnąć zainteresowanie maluchów i dać im dużo satysfakcji. Istotne jest stosowanie produktów, które korzystnie wpływają na rozwój motoryki dziecka, sprawdzą się także plansze dydaktyczne stosowane w przedszkolu. Szeroki wybór plansz oraz interesujących mat edukacyjnych, znajdą Państwo w naszej ofercie.

Pomoce edukacyjne w rewalidacji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacyjnych. Odpowiednio dobrane i estetycznie wykonane pomoce rewalidacyjne są źródłem bodźców sensorycznych i zdecydowanie podnoszą efektywność stosowanych metod nauczania. Zachęcają one do działania oraz pobudzają kreatywność i aktywność. Wykorzystanie materiałów pozwalających na ćwiczenie zdolności manualnych usprawnia motorykę i jest bardzo dobrą formą zajęć terapeutycznych dla dzieci dotkniętych różnego rodzaju upośledzeniami. Pomoce dydaktyczne do rewalidacji w bardzo korzystny sposób oddziałują na dzieci, które wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego. Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne jest tak samo ważne, jak korzystanie z profesjonalnego personelu, który będzie umieć prawidłowo je wykorzystać.

Dzięki nam wyposażenie przedszkola i żłobka nigdy nie było takie proste!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć