Liczydła szkolne

Jak w skuteczny sposób połączyć naukę liczenia i wesołą zabawę? Doskonale do tego celu sprawdzą się specjalne liczydła szkolne. Z ich pomocą maluchy w zaledwie kilka chwil będą w stanie opanować sztukę, jaką jest dodawanie oraz odejmowanie. Idealny produkt tego typu powinien charakteryzować się estetycznym, przykuwającym wzrok wyglądem oraz wysoką jakością wykonania. Wszystkie te wymogi spełniają liczydła dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Tesora. Stanowią one nieodłączny element wyposażenia każdej sali matematycznej w przedszkolu czy szkole.

Aktywne filtry

715,00 zł

liczydło o wymiarach 110 x 66 cm

33 magnetyczne płytki

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Liczydło piątkowe i dziesiątkowe

Liczydło demonstracyjne typu C z tablicą

676,50 zł

Liczydło stacjonarne

553,50 zł

Liczydło ekonomiczne

Duże stojące liczydła drewniane

Dlaczego warto zaopatrzyć się w produkt, jakim jest duże liczydło drewniane? Przesuwając jego koraliki, maluchy biorą czynny udział w prowadzonych zajęciach, co sprawia, że znacznie łatwiej jest im opanować konkretne umiejętności, a mianowicie podstawowe umiejętności liczenia. Taki produkt świetnie sprawdza się w czasie wykonywania prostych zadań matematycznych dedykowanych najmłodszym. To narzędzie zarówno proste, jak i niezwykle skuteczne, dzięki czemu możliwa jest nauka poprzez zabawę. Co więcej, liczydła stojące rozwijają logiczne myślenie, które będzie niezwykle przydatne na późniejszych etapach nauki. Z akcesoriów tych korzystali już nasi rodzice i dziadkowie. Przez lata nie straciły one jednak, jak widać, swojej uniwersalności i nadal są chętnie wybieraną pomocą dydaktyczną.

Liczydła z asortymentu sklepu Diverti

W jakiego rodzaju duże liczydła stojące zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym Diverti? Konstrukcja tych pomocy naukowych wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a znajdujące się we wnętrzu kolorowe, żółte oraz czerwone kulki z plastiku. Znajdują się one na trwałych drutach malowanych proszkowo. W naszym asortymencie dostępne są także duże liczydła ekonomiczne w formie pojedynczego, drewnianego skrzydła. Kolejna propozycja to model stacjonarny, w którego dolnej części znajduje się działanie matematyczne w formie drewnianych wycinanek oraz barwne zwierzątka, które zachęcają do nauki i umilają czas spędzony w przedszkolu lub szkole. Niezwykle ciekawie prezentują się liczydła stojące demonstracyjne, które w górnej części posiadają tablicę do pisania kredą. Można zatem połączyć liczenie z zapisywaniem.