Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 90,00 zł - 429,00 zł

Bryły geometryczne do pracowni matematycznej

Pomoce dydaktyczne do matematyki to niezbędnik każdego nauczyciela szkoły podstawowej. Z ich pomocą uczniowie są w stanie utrwalić kształty brył oraz nazwy poszczególnych figur geometrycznych poprzez zabawę, co ułatwia im opanowanie poszczególnych zagadnień. Dzięki nim są również w stanie zrozumieć pojęcia, takie jak obwód, pole powierzchni czy symetria. Jakiego rodzaju bryły mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie? Ich wybór jest na tyle duży, że każdy nauczyciel matematyki dobierze idealny dla siebie zestaw produktów, który będzie z zaangażowaniem prezentował swoim uczniom.

Aktywne filtry

Transparentne ryły do porównywania objętości - 14 szt.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Gigantyczne bryły transparentne 10 sztuk

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zestaw 7 brył szkieletowych

Przyrząd do demonstracji powstawania brył obrotowych

Bryły pełne - ostro i graniastosłupy

Bryły do mierzenia objętości

Bryły ścięte 

Bryły - wielościany nieregularne

Bryły, wielościany foremne

Bryły wpisane

Bryły przestrzenne - skuteczne pomoce dydaktyczne z matematyki

Jak pobudzić wyobraźnię przestrzenną ucznia? W jaki sposób ułatwić dziecku opanowanie zagadnienia, jakim są figury geometryczne, takie jak prostopadłościan czy graniastosłup? Takie pytania zadają sobie nauczyciele, gdy mają omówić z klasą to zagadnienie. Na szczęście jest już na to sprawdzony sposób! Znakomicie do tego celu sprawdzą się bowiem pomoce dydaktyczne, jakimi są bryły przestrzenne. Dzięki nim uczniowie będą w stanie dostrzec wszystkie przekroje i płaszczyzny, co ułatwi im późniejsze, samodzielne wykonywanie rysunków i przeprowadzanie obliczeń dotyczących pól oraz objętości. Bogaty wybór tego typu produktów mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym Tesora.

Praktyczne bryły z naszego asortymentu

W naszym sklepie dostępne są między innymi pełne bryły geometryczne, które wykonane zostały z nieprzezroczystego tworzywa sztucznego. W skład zestawu wchodzi ostrosłup o podstawie sześciokąta, ostrosłup o podstawie trójkąta, ostrosłup o podstawie kwadratu, graniastosłup o podstawie trójkąta, graniastosłup o podstawie sześciokąta oraz graniastosłup o podstawie kwadratu. Nie mniej praktyczne są bryły obrotowe z przezroczystego tworzywa sztucznego z zaznaczonymi wysokościami, przekątnymi oraz płaszczyznami przekroju. W wyposażeniu pracowni matematycznej znaleźć mogą się także bryły geometryczne w formie brył szkieletowych, wykonanych z metalowych prętów lakierowanych proszkowo. Kolejne przydatne akcesorium to przyrząd do demonstracji powstawania brył obrotowych. Stanowić może ono znakomite urozmaicenie lekcji matematyki. Z jego pomocą nauczyciel zaprezentuje wynik obrotu figury płaskiej wokół prostej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć