Zabawki edukacyjne dla 3-latka

Trzyletnie dzieci posiadają sporo umiejętności, głównie sprawnościowo-ruchowych. Warto już na tym etapie przekonać dziecko do nauki. Edukacja poprzez zabawę sprawi, że pojawi się radość na twarzy malucha. Takie zabawki dla 3 latka wspomagają jego rozwój oraz inspirują do poznawania świata. Obecnie cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców oraz bliskich. Sprawdź, na jakich zabawkach warto skupić swoją uwagę!

Aktywne filtry

Opowiadaj fascynujące historie i układaj puzzle! Wiek: 3+

Puzzle dla najmłodszych pomagają poznawać świat, ćwiczyć spostrzegawczość i koordynację oko-ręka. Wiek: 1-3 lata

Układanki wprowadzające w świat zwierząt i doskonalące koordynację oko-ręka. Wiek: 1-3 lata

Układanki do nauki angielskich nazw kolorów dla najmłodszych dzieci. Wiek: 1-3 lata

Rozwijające układanki do nauki angielskich nazw zwierząt. Wiek: 1-3 lata

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Dziecięce układanki do nauki liczenia po angielsku! Wiek: 1-3 lata

Układaj puzzle i opowiadaj ciekawe historie! Wiek: 3+

Znajdź i dopasuj! Zobacz, ile życia kryje się w pięknej łące! Wiek: 1-3 lata

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Pierwsze układanki Twojego dziecka! Wiek: 1-3 lata

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Jakie efekty może przynieść zabawka interaktywna? Zalety

Edukacyjna zabawka to najlepszy prezent dla młodego odkrywcy! Zabawa sprawi przyjemność dzieciom, ale również rodzicom. Trzylatek przekona się, że nauka może być przyjemna. To doskonały sposób na zdobywanie wiedzy i odkrywanie coraz nowszych funkcji w tempie dostosowanym do życia i rozwoju maluszka.

Zabawki edukacyjne ćwiczą małą motorykę, pobudzają wyobraźnię, a nawet pomagają w nauce pisania, mówienia oraz czytania!

Pomysł na prezent dla 3 latka — dające radość zabawki!

Najlepsze zabawki to takie, które uczą cierpliwości i precyzji. Trzyletnie dzieci uwielbiają nowe, kolorowe prezenty — niektóre zaciekawią je tylko na kilka minut. W przypadku zabawek interaktywnych masz gwarancję, że będzie służyć nawet przez kilka lat!

Sprawisz dziecku frajdę, a na dodatek spędzisz z dzieckiem czas na kreatywnej zabawie. Mogą to być różnego rodzaju zestawy kreatywne, ale też kolorowanki, gry i inne akcesoria. Zabawka edukacyjna to najlepszy upominek — ucieszy dziecko, ale także rodziców!

Kreatywne zabawki — jakie wybrać dla trzyletniego dziecka?

Dziecko w wieku przedszkolnym prawdopodobnie ma w domu już wszystko do zabawy — od domków dla lalek, samochodzików i pluszaków, po klocki oraz chodziki oraz rowerki. Chcesz zaskoczyć swoją pociechą czymś innym, by nie stało w kącie, a wspomagało edukację poprzez rozrywkę? Zobacz, co proponuje sklep Diverti!

Puzzle

Seria „Układam i opowiadam" ćwiczy umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów. Wspiera także rozwój mowy, a także logicznego myślenia.

Puzzle warstwowe

Warstwowe puzzle opracowane są w dwóch różnych wersjach - „Życie babci i dziadka", które pokazuje, jak zmienia się wygląd na przestrzeni lat oraz „Anatomia chłopca i dziewczynki", gdzie poznaje się budowę ciała z podziałem na układ kostny, mięśnie i układ pokarmowy.

Układanki malucha

Dzieci szukają powiązań między obrazami i trenują myślenie logiczne. Tego typu zabawki są odpowiednie dla pociech od 1 do 3 lat. Jest kilka wariantów do wyboru — „Co pasuje”, „Znajdź zwierzę”, „Na łące”, „Liczymy warzywa i owoce”. Możesz wybrać też wersje po angielsku, które od małego uczą pojedynczych słówek w tematyce zwierząt, kolorów oraz liczb.

Memory

Ta pamięciowa gra drewniana polega na znalezieniu dwóch puszek, które łączy ten sam dźwięk. Taka zabawa skutecznie trenuje pamięć i koncentrację.

Domek z motorycznymi zamkami

To ciekawa forma zabawy, dzięki której przedszkolak zwraca uwagę na szczegóły. Domek wyposażony jest w różne zamki, kłódki, łańcuchy, które wspierają rozwój małej motoryki.

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych od Diverti

Zabawki edukacyjne dla 3 latka od Diverti są wytrzymałe i solidnie wykonane. Produkty wykonane z drewna są bezpieczne dla małych rączek dzięki zaokrąglonym krawędziom. W ofercie sklepu Diverti mamy duży wybór kreatywnych zabawek dla 3 latka — z łatwością dobierzesz coś do zainteresowań swojego trzylatka. Zapraszamy!