Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Każdy maluch jest ciekawy świata, dlatego najlepszą zabawką dla niego będzie zabawka, która umożliwi mu poznawanie tego, co dookoła poprzez zmysły! Zabawka musi być wykonana z bezpiecznych i najwyższej jakości materiałów, najlepiej miękkich, ponieważ maluszek może zacząć je jeść, ssać czy gryźć. Nie chcesz kupować zwyczajnych maskotek, lalek, grzechotek czy gryzaków? Szukasz oryginalnego prezentu dla malucha od 12 miesiąca życia? Dobrze trafiłeś! W Diverti mamy zabawki edukacyjne dla najmłodszych — pełen wachlarz ciekawych rozwiązań dla małych pociech! Sprawdź sam!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jakie efekty przynoszą pomoce sensoryczne?

Oprócz tego, że układanki edukacyjne dają maluchowi mnóstwo radości, to ćwiczą wyobraźnię dziecka, a także motorykę małą! Daje mnóstwo frajdy, mimo że taka zabawa polega na utrwalaniu nowo nabytych zdolności, takich jak: spostrzegawczość, koncentracja, wzrok, słuch, dotyk. Zabawki rozwojowe ćwiczą wszystkie zmysły dziecka i pamięć, ale również mogą okazać się pomocne w umacnianiu relacji z rodzeństwem czy też rówieśnikami. Roczne dziecko uczy się poprzez zabawę — to doskonały wstęp przed pójściem do przedszkola!

Zabawka edukacyjna na roczek — co wybrać?

Zabawka edukacyjna może mieć różną formę i występować w różnych kształtach, natomiast najważniejsze jest to, że ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że taka zabawka nie będzie interesować dziecko — nic bardziej mylnego! Taki prezent to dla najmłodszych pociech najlepszy wybór. Mogą to być przykładowo drewniane klocki, książeczki, układanki, puzzle, piramida zabaw.

Diverti.pl — zabawki interaktywne dla rocznego dziecka

Zabawki edukacyjne są doskonałe na prezent dla każdego dziecka! Pozwalają na rozwój wyobraźni już od najmłodszych lat. Edukacyjne zabawki dla rocznego dziecka to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Świetny pomysł jako prezent na: baby shower, narodziny, chrzciny, pierwsze urodziny. W ofercie Diverti mamy kategorie dla chłopca i dziewczynki — dla każdej pociechy coś ciekawego!

Jakie pomoce sensoryczne dla rocznego dziecka znajdziesz w Diverti?

Pomoce sensoryczne to czas spędzony z rodzicami i nauka poprzez zabawę! Klocki, sortery, puzzle, układanki i inne zabawki bez wątpienia zostaną z dzieckiem na dłużej i zainteresują go nie tylko na krótką chwilę. Sprawdź, co ma dla Ciebie Diverti.pl

Pieczątki i układanki

Układanki, tak samo, jak zabawa klockami, ćwiczą ruchy ręki i zdolności manualne dziewczynki czy chłopca. Barwne pieczątki, które mamy w naszym sklepie, dodatkowo pobudzają kreatywność, ponieważ dziecko może wykorzystać je do tworzenia wielu prac plastycznych.

Karty kontrastowe z poradnikiem dla rodziców

To pomysł na prezent, który sprawdzi się dobrze już od pierwszych dni życia maluszka. Karty wspomagają mowę, a także zmysł wzroku. Dodatkowo do kart dołączony jest specjalny poradnik dla rodziców o rozwoju niemowlaka, a także z pomysłami na edukacyjne zabawy.

Seria „Poznaję świat"

Pakiet tych zabawek wspiera logiczne myślenie, a także naukę kolorów, rozwija pamięć oraz uczy nowych słów. Seria „Poznaję świat" uatrakcyjniona jest o zestaw dodatków z nauką angielskiego — kolory, zwierzęta i liczby.

Takimi zabawkami dzieci mogą bawić się nawet do 3 roku życia, ciągle odkrywając nowe funkcje danego dodatku i kształtu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Diverti.pl — znajdziesz u nas wyjątkowe zestawy dla dziewczynek i chłopczyków!