Gruszki rehabilitacyjne

Oferowany przez nas produkt idealnie sprawdzi się podczas zajęć rehabilitacyjnych oraz w trakcie ćwiczeń koordynacyjno-ruchowych. Gruszki rehabilitacyjne to miękkie i wygodne siedziska, które swoim designem dopasowane są do użytkownika. Siedziska swoim kształtem dopasowują się do osoby siedzącej. Wypełnione są wysokiej jakości bezpiecznym granulatem styropianowym, dzięki któremu użytkowanie gruszki jest bardzo komfortowe i sprawia przyjemność.

Aktywne filtry

Gruszka rehabilitacyjna mała

Gruszka rehabilitacyjna duża

Wałki pokryte są trwałą tkaniną PCV bez ftalanów, którą używa się do wyrobów medycznych. Jest to więc tkanina, którą łatwo utrzymać w czystości (możliwa dezynfekcja). Zaleca się czyścić ją regularnie z codziennych zabrudzeń - najlepiej łagodnym detergentem lub szarym mydłem z użyciem gąbki lub miękkiej ściereczki. 

Poniżej specyfikacja materiału. Materiał PCV charakteryzuje się tym, że jest:

- ognioodporny,

- odporny na płyny fizjologiczne (krew, mocz, pot) oraz na alkohol,

- odporny na UV - można używać go na zewnątrz,

- nie zawiera ftalanów - olejoodporny,

- odporny na zadrapania.

Wypełnienie gruszek rehabilitacyjnych to pianka poliuretanowa (bezpieczny granulat styropianowy), która zapobiega odkształceniom. Posiadają atest higieniczny, a ich materiał zgodny z rozporządzeniem REACH, posiada Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX. Granulat styropianowy bez zanieczyszczeń i szkodliwych substancji składa się w 98% z pary wodnej - dlatego jest bardzo bezpieczny. Zalecamy uzupełnianie wypełnienia co jakiś czas, w zależności od stopnia zapotrzebowania. Dodatkowy granulat sprawi, że gruszka będzie jak nowa.

Gruszki są łatwe w użyciu dla dzieci w różnym wieku, niezależnie od tego, czy są w domu, szkole czy przedszkolu. Wybór białej wersji doskonale sprawdzi się w salach doświadczalnych, np. do zabawy w połączeniu z projektorem lub światłem. W naszym sklepie do wyboru dwa rozmiary gruszek. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom, siedzisko może być użytkowane przez najmłodszych użytkowników, jak i tych dorosłych w zaciszu domowym. Dodatkowo dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej może stanowić ciekawy wystrój wnętrz w pokoju dziecka.

Może stanowić element wyposażenia m. in.:

- pokoju dziecięcego,

- sali w szkole bądź przedszkolu,

- sali przeznaczonej do zabaw dla dzieci,

- sali rehabilitacji,

- przychodni lekarskiej,

- przestrzeni publicznej.

Zapraszamy do składania zamówień! To polski produkt najlepszej jakości! Gwarantujemy szybką wysyłkę.