Zestawy edukacyjne dla dzieci

Zestawy edukacyjne dla dzieci to świetna opcja dla wszystkich, którzy nie do końca wiedzą, w jaki sposób skomplementować zabawki. Każdy zestaw odpowiada na inne potrzeby dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się już dłużej zastanawiać. Wystarczy, że wiesz, nad czym chcecie pracować, dobrze się przy tym bawiąc!

Aktywne filtry

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Wysyłka w 24h!

Wysyłka w 24h!

Dlaczego zostały skomplementowane zestawy edukacyjne dla dzieci?

Niektóre zabawki, elementy oraz pomoce dydaktyczne skomponowaliśmy do pełnego zestawu, aby rodzic nie miał trudności w dobraniu idealnych materiałów, gier lub zabawek w celu pracy nad konkretną aktywnością u dziecka. Jest to także świetna alternatywa na prezent, kiedy znajomi lub przyjaciele chcą kupić trafny prezent rozwijający różne umiejętności u malucha.

Na jaki zestaw edukacyjny się zdecydować?

Każdy z sześciu dedykowanych zestawów rozwija inną umiejętność. Zestaw 'ciekawi świata" oraz "ale kosmos!" odkrywają różne ciekawostki geograficzne oraz ze świata kosmosu. Zestaw "moje emocje"  wprowadzi maluszka w świat emocji oraz naukę kontroli nad nimi. Zestaw logopedyczny kładzie nacisk na poprawną wymowę. Dzięki zestawowi "nauka czasu" możecie zacząć się uczyć zegara i godzin, a "mistrz matematyki" udowodni, że matematyka wcale nie musi być taka straszna. Każdy z zestawów został zaprojektowany w taki sposób, aby przyswajać wiedzę poprzez zabawę. Teraz możecie się świetnie bawić całą rodziną!