Zabawki sensoryczne

Ta kategoria pozwoli Ci znaleźć najlepsze zabawki sensoryczne które przede wszystkim są bezpieczne, a także będą pozwalać na naukę podczas zabawy. Diverti.pl to zbiór najlepszych zabawek sensorycznych, które mają za zadanie stymulować rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Zabawki sensoryczne działają na różne zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch, nawet smak. Zabawki sesnoryczne pomogą maluchowi w odkrywaniu otaczającego go świata.

Aktywne filtry

Poruszaj butelkami i obserwuj hipnotyzujący ruch płynu i koloru w środku, który odzwierciedla daną emocję.

Ostatnie sztuki w magazynie

Mata sensoryczna dla dzieci

Wyprzedaż

Wysyłka w 24h!

Wyprzedaż

Wysyłka w 24h!

Produkty, które dostępne są w naszym sklepie online wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są gładkie w dotyku. Dzięki dołączonym zawieszkom, dzieci mogą także rozwinąć swoje zdolności motoryczne. Nasze zabawki są bardzo łatwe w czyszczeniu – wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką.

Nasz asortyment jest w pełni bezpieczny, przyjazny dla dzieci oraz wolny od jakichkolwiek substancji toksycznych. Wykonane są z materiałów w 100% przyjaznych dla dziecka. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szeroki asortyment oraz fachową pomoc naszych konsultantów. Wywołaj uśmiech na twarzy swoich dzieci już teraz! Zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośredniego zakupu na naszym sklepie.