Gry i układanki edukacyjne

Gry i układanki z klocków to ponadczasowa propozycja, dzięki której rodziny mają możliwość wspólnego spędzenia czasu przy odrobinie rywalizacji, a przede wszystkim doskonałej zabawie. Wiemy, jak ważny element stanowi w życiu każdego dziecka, z tego też względu w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór gier i układanek dla dzieci. Wśród nich znajdziesz zarówno nowoczesne gry planszowe od czołowego, francuskiego producenta, jak i zabawki drewniane, takie jak puzzle warstwowe czy tematyczne domino. Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi ogrom radości, a zarazem wspomóc jego rozwój na wielu płaszczyznach, sprawdź nasz asortyment.

Aktywne filtry

Uwielbiamy uczyć się i nauczać przez zabawę.

Gra ćwiczy umiejętność dodawania i odejmowania

Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw figurek sprawi, że Twoja pociecha będzie mogła stworzyć własne zoo lub przeżyć przygodę na własnym safari. Poza ciekawą zabawą, która rozwinie wyobraźnię, dziecko będzie mogło poznać fantastyczny świat zwierząt.

To idealna okazja aby nauczyć malucha jak wygląda żyrafa, krokodyl lub słoń, opowiedzieć mu o tym gdzie żyje, co je i jaki wydaje odgłos.

Kolorowa grafika i ciekawa forma zabawki przyciągnie na długie godziny dobrej zabawy.

Wymiar: 25,5x25,5x2 cm

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Były sobie świnki trzy....

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiary: rybki: 4 x 8,5 cm rozgwiazdy 5,5 x 6cm

Materiał: drewno

Wysyłka 24H

51 magnetycznych ubrań, ozdób, dodatków

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

59 magnetycznych ubrań oraz akcesoriów

Wysyłka 24H

66 magnetycznych części samochodów

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

47 magnetycznych kart do układania zwierząt

Wysyłka 24H

Gry i układanki logiczne dla dzieci - nowy trend na rynku zabawek

Gry i układanki logiczne dla dzieci to nie tylko ciekawa propozycja spędzania czasu. Dzięki logicznym zabawkom każdy rodzic zapewni maluchowi godziny zabawy przepełnione bezcenną radością, a przy tym wspomoże rozwój zarówno manualny, jak i intelektualny. Producenci, współpracujący z naszą firmą, proponują wysokiej jakości produkty dla dzieci. Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej gry i układanki stymulują rozwój pociechy od najmłodszych lat. Ciekawą propozycją są gry planszowe - każdy z zestawów jest rekomendowany przede wszystkim dzieciom, ale uczestnikami mogą być także dorośli. Oferowane gry ćwiczą koncentrację, zręczność, szybkość, a nawet cierpliwość. Świetną opcją jest gra zręcznościowa polegająca na łowieniu rybek. Uczy dziecko koncentracji, koordynacji oko-ręka oraz precyzji. Rekomendowany wiek użytkownika wynosi powyżej 2 lat. Jedną z ciekawszych pozycji w naszym sklepie jest gra wspomagająca naukę kolorów. Ponadto uczy także logicznego myślenia oraz rozwija wyobraźnię matematyczną.

Ponadczasowe gry i układanki z klocków

Zdecydowanie jedną z najpopularniejszych, tradycyjnych planszówek jest tzw. chińczyk. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jej kilka wariantów. Dostępna jest w wersji zarówno z motywami kosmicznymi, jak i zwierzęcymi. Niezwykle interesująca jest „Gra chińczyk 2w1 - chińczyk i gąsienica” - sprawdzi się jako źródło rozrywki dla całej rodziny. Ponadczasową propozycją są gry układanki i klocki, które doskonale pamięta każdy rodzic. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zarówno puzzle warstwowe, które przybliżą dziecku anatomię człowieka - dziewczynki i chłopca, jak i układanki warstwowe - „Życie babci”  czy „Życie dziadka”. Możesz wybrać również powszechnie znane domino tematyczne, przedstawiające zwierzęta. Z pewnością każdy rodzic znajdzie u nas idealną formę gry dla swojego dziecka. Układanie klocków okaże się fascynującym zajęciem dla całej rodziny!