Gry i układanki dla dzieci

Gry i układanki z klocków to ponadczasowa propozycja, dzięki której rodziny mają możliwość wspólnego spędzenia czasu przy odrobinie rywalizacji, a przede wszystkim doskonałej zabawie. Wiemy, jak ważny element stanowi w życiu każdego dziecka, z tego też względu w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór gier i układanek dla dzieci. Wśród nich znajdziesz zarówno nowoczesne gry planszowe od czołowego, francuskiego producenta, jak i zabawki drewniane, takie jak puzzle warstwowe czy tematyczne domino. Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi ogrom radości, a zarazem wspomóc jego rozwój na wielu płaszczyznach, sprawdź nasz asortyment.

Aktywne filtry

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Były sobie świnki trzy....

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiary: rybki: 4 x 8,5 cm rozgwiazdy 5,5 x 6cm

Materiał: drewno

Wysyłka 24H

51 magnetycznych ubrań, ozdób, dodatków

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

59 magnetycznych ubrań oraz akcesoriów

Wysyłka 24H

66 magnetycznych części samochodów

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

47 magnetycznych kart do układania zwierząt

Wysyłka 24H

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Gry i układanki logiczne dla dzieci - nowy trend na rynku zabawek

Gry i układanki logiczne dla dzieci to nie tylko ciekawa propozycja spędzania czasu. Dzięki logicznym zabawkom każdy rodzic zapewni maluchowi godziny zabawy przepełnione bezcenną radością, a przy tym wspomoże rozwój zarówno manualny, jak i intelektualny. Producenci, współpracujący z naszą firmą, proponują wysokiej jakości produkty dla dzieci. Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej gry i układanki stymulują rozwój pociechy od najmłodszych lat. Ciekawą propozycją są gry planszowe - każdy z zestawów jest rekomendowany przede wszystkim dzieciom, ale uczestnikami mogą być także dorośli. Oferowane gry ćwiczą koncentrację, zręczność, szybkość, a nawet cierpliwość. Świetną opcją jest gra zręcznościowa polegająca na łowieniu rybek. Uczy dziecko koncentracji, koordynacji oko-ręka oraz precyzji. Rekomendowany wiek użytkownika wynosi powyżej 2 lat. Jedną z ciekawszych pozycji w naszym sklepie jest gra wspomagająca naukę kolorów. Ponadto uczy także logicznego myślenia oraz rozwija wyobraźnię matematyczną.

Ponadczasowe gry i układanki z klocków

Zdecydowanie jedną z najpopularniejszych, tradycyjnych planszówek jest tzw. chińczyk. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jej kilka wariantów. Dostępna jest w wersji zarówno z motywami kosmicznymi, jak i zwierzęcymi. Niezwykle interesująca jest „Gra chińczyk 2w1 - chińczyk i gąsienica” - sprawdzi się jako źródło rozrywki dla całej rodziny. Ponadczasową propozycją są gry układanki i klocki, które doskonale pamięta każdy rodzic. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zarówno puzzle warstwowe, które przybliżą dziecku anatomię człowieka - dziewczynki i chłopca, jak i układanki warstwowe - „Życie babci”  czy „Życie dziadka”. Możesz wybrać również powszechnie znane domino tematyczne, przedstawiające zwierzęta. Z pewnością każdy rodzic znajdzie u nas idealną formę gry dla swojego dziecka. Układanie klocków okaże się fascynującym zajęciem dla całej rodziny!