Zabawki wczesnorozwojowe

Zabawki wczesnorozwojowe to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą zadbać o edukację swojego dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. Asortyment (zabawki) dedykowany niemowlętom oraz starszym dzieciom wspiera zarówno ich rozwój fizyczny, jak i emocjonalny. Zabawki wczesnorozwojowe wpływają nie tylko na zmysły, ale także koordynację ruchową. Doskonale wiemy, jak ważny jest poprawny rozwój oraz zabawa w początkowych etapach życia malucha, dlatego oferujemy szeroki wybór zabawek wczesnorozwojowych dla dzieci od czołowych na rynku producentów. Zabawki wczesnorozwojowe dedykowane są zarówno dzieciom powyżej 1. roku życia, jak i niemowlętom. Jeśli chcesz sprawić swojemu maluchowi radość, a zarazem pozytywnie wpłynąć na jego rozwój, sprawdź nasze propozycje.

Aktywne filtry

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Dzięki urocznym zwierzętom możesz ćwiczyć umiejętności sznurowania i dojśc do prawdziwej perfekcji. Zestaw zawiera pięć wytrzymałych, dwustronnych tabliczek do sznurowania oraz pięć dopasowanych kolorystycznie sznurówek! Rozwijaj koordynację ręka-oko i umiejętności uwagi dzięki tej wspaniałej zabawie. Co zawiera zestaw? W komplecie 5 dwustronnych, drewnianych plansz z dopasowanymi kolorystycznie 5 sztukami sznurowadeł. Idealny do ćwiczenia motoryki małej.

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24 H

Ostatnie sztuki w magazynie
47,00 zł

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiary: 26 x 15,5 x 27cm

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zabawka motoryczna - drewniana gąsienica

Ostatnie sztuki w magazynie

Zabawka motoryczna - drewniana gąsienica

Dlaczego warto się zdecydować na zabawki dla tak małego dziecka?

Produkty są na tyle bezpieczne nawet dla naszych najmłodszych dzieci. Zabawki można wykorzystać na prezent lub zachować jako zabawki sensoryczne dla naszych pociech.

Zabawki wczesnorozwojowe dla niemowląt, a bezpieczeństwo

Niemowlęta w pierwszych momentach życia rozpoznają jedynie odcienie bieli i czerni. Dopiero po ukończeniu 3. miesiąca zaczynają zauważać rysy twarzy. Na tym etapie kluczowa jest dbałość o poprawny rozwój zmysłów oraz koordynację ruchową. Producenci współpracujący z naszą firmą proponują najwyższej jakości zabawki wczesnorozwojowe dla niemowlaków. Każdy produkt został wykonany z atestowanych surowców i nie zawiera metali ciężkich, ftalanów czy BPA. Największym zainteresowaniem cieszą się piłki sensoryczne. Oferujemy zestawy zawierające od 3 do nawet 6 piłeczek. Tego typu zabawki to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą pobudzić u swojego dziecka receptory czuciowe, umiejętność chwytu czy wzroku. Każda piłeczka jest innego rozmiaru oraz wyróżnia się niepowtarzalną fakturą. Dzięki temu maluch doświadcza różnorodnych wrażeń. Dodatkowym atutem jaki posiadają zabawki wczesnorozwojowe dla 3-miesięcznego dziecka jest możliwość nauki poprzez zabawę w trakcie kąpieli. Woda nie przedostaje się do piłeczek, a dziecko ma kontakt jedynie z ich zewnętrzną częścią.

Wielobarwne zabawki wczesnorozwojowe dla roczniaka

Kolorowe zabawki wczesnorozwojowe dla roczniaka to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą, aby maluch poprzez zabawę poznawał otaczający go świat już od najmłodszych lat. W naszym sklepie internetowym dobierzesz artykuły adekwatne do jego wieku i potrzeb. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości układanek, które w ciekawy sposób przybliżą dziecku wiedzę z zakresu matematyki czy przyrody. Znajdziesz u nas drewnianą układankę ze zwierzątkami, która doskonale sprawdzi się jako zabawka wczesnorozwojowa dla 2-latka. Maluch nauczy się rozpoznawać podstawowe kształty geometryczne oraz zwierzęta. Ciekawą propozycją jest zakręcona wieża Spin Again - uczy rozróżniania kolorów, kształtów oraz wielkości. Taka zabawka wczesnorozwojowa dla 3-latka wspomaga rozwój jego umiejętności motorycznych, a także stymuluje wzrok. Możesz również wybrać „Sorter dżungla - kształty i liczby”, dzięki któremu maluch będzie uczyć się poprawnego układania kształtów, a przy tym liczb. Z pewnością każdy rodzic znajdzie u nas idealną zabawkę wczesnorozwojową zarówno dla niemowląt, dwu-, jak i trzylatka. Zabawki wczesnorozwojowe to także najlepsze propozycje na udany prezent - będą cieszyć i bawić jednocześnie!