Żłobek

Aktywne filtry

Mój kawałek pizzy to matematyczno – logiczna układanka spełniająca funkcje terapeutyczną, ale także czysto rozrywkową. Kształtuje umiejętność odwzorowywania, poprawia koncentrację uwagi, a także ćwiczy spostrzegawczość i pamięć dziecka. 

Układanka lewopółkulowa z kartami do odwzorowywania.

Polskie Pierogi to pomoc terapeutyczna do treningu umiejętności precyzyjnych takich jak przenoszenie, przesypywanie, wyławianie, nabieranie, sortowanie.

Szaszłyki z rusztu to pomoc terapeutyczna w zabawie kierowanej, w której dziecko ma za zadanie korzystając z kart do odwzorowywania nałożyć poszczególne składniki w określonej kolejności na kijek do szaszłyka.

Filcowa zabawka kreatywna i gra jednocześnie - Kanapka na guzik jest kolejnym sposobem na zabawę wspierającą rozwój dziecka. Kolorowa, z dużymi elementami, nietuzinkowa, na pewno zdobędzie uznanie dzieci. 

Układanka lewopółkulowa Pan Ślimak to układanka z kartami do odwzorowywania w układzie spiralnym, od 1 do 10. 

Motylek to układanka lewopółkulowa z kartami wzoru oraz pomoc do nauki zapinania i odpinania guzików. Barwna zabawka, która wbrew pozorom nie jest prosta dla Malucha. 

249,00 zł

Szara Mysz to nietuzinkowa zabawka dla dzieci od lat 3. Skonstruowana w taki sposób, że jest pomocą do ćwiczeń lewopółkulowych, a także z zakresu motoryki małej. 

Mysie ogonki to propozycja do ćwiczeń motoryki małej dziecka.

Kokoszka z jajami to układanka lewopółkulowa i memory, pomoc dydaktyczna i jednocześnie zabawka dająca wiele możliwości.

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Pianino dla dzieci - czerwone

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć