Zabawki edukacyjne

Nauka jest bardzo ważnym elementem samorozwoju. Wie o tym każdy rodzic, dlatego szczególną uwagę przykłada do edukacji swoich pociech. Dzieci niejednokrotnie natrafiają na pewne trudności i właśnie dlatego proponujemy szeroki wybór zabawek edukacyjnych i interaktywnych dla dzieci. Dzięki nim nauka będzie przede wszystkim ciekawsza i tym samym łatwiejsza. W naszym sklepie znajdziesz zarówno bryły geometryczne, układanki z tabliczką mnożenia, jak i modele Układu Słonecznego. Oferowane przez nas produkty to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zadbać o edukację swojego dziecka od najmłodszych lat. Dodatkowym atutem zabawek edukacyjnych jest ich wysoka jakość wykonania - dzięki temu można przekazać je kolejnym pokoleniom w rodzinie. U nas z pewnością każdy rodzic znajdzie idealną zabawkę dla swojego malucha.

Zabawki edukacyjne to świetny wybór, ponieważ dziecko uczy się poprzez zabawę. Bądź na bieżąco, jakie edukacyjne zabawki preferuje Twój maluch!

Aktywne filtry

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż
269,00 zł 289,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Nagraj swój głos, dźwięki, muzykę lub wybraną wiadomość.

129,00 zł 149,00 zł

Zestaw do sortowania z motywem sów pozwala dzieciom odróżnić samogłoski krótkie od długich, pokonać jeden z podstawowych problemów wymowy w jęz. angielskim. Zabawa wzmacnia umiejętności czytania i pisania.

Gra rozwija u dzieci świadomość fonologiczną i uczy poprawnej wymowy. Każda z sów jest oznaczona inną samogłoską.

Karty z obrazkami należy umieszczać w odpowiednich sowach w zależności od tego, jak wymawia się przedstawione na kartach słowo. Zabawa wzmacnia również umiejętność czytania i pisania. Zestaw zawiera: sześć sów (5 z nadrukowaną samogłoską, jedna bez nadruku), 100 kart obrazkowych, przewodnik po aktywności.

Każda sowa ma wymiary 10 x 7,5 cm. Wiek: 5+

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

41 elementów

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka 24H

Tradycja, a zabawki edukacyjne z drewna

Doskonale wiemy, jak ważne jest dzieciństwo przepełnione zabawą, a zarazem wiedzą. Z tego też względu oferujemy bogactwo zabawek edukacyjnych dla dzieci. Ciekawą propozycją jest wysokiej jakości kolorowa, drewniana tabliczka mnożenia składająca się z 81 barwnych klocków. Na każdym znajduje się działanie matematyczne, które dziecko powinno rozwiązać. Tabliczka rekomendowana jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Godna polecenia jest także zabawka edukacyjna interaktywna w postaci sortera wspomagającego naukę liczenia oraz poznawanie kolorów i dająca wiele zabawy. Producent, wychodząc naprzeciw nowym trendom, stworzył innowacyjny sposób edukacji dziecka od najmłodszych lat. W naszym sklepie znajdziesz także drewniane liczydło będące doskonałym rozwiązaniem do nauki dodawania oraz odejmowania. Oprócz tego oferujemy także zabawki takie jak drewniane ułamki edukacyjne, w przystępny sposób uczące dziecko podstaw wykonywania działań ułamkowych.

Nowoczesne zabawki edukacyjne w naszym sklepie

Zabawki edukacyjne to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą dbać o rozwój swojego malucha od pierwszych lat życia. W naszym sklepie online znajdziesz mnóstwo propozycji od czołowych producentów. Jedną z nich jest zestaw brył z rozkładanymi siatkami oraz bryły “Geometria wokół nas”. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które mają trudności z przyswojeniem wiedzy matematycznej.  Zestawy składają się z przestrzennych figur, których siatki można rozłożyć. Nietuzinkowym rozwiązaniem jest także waga dydaktyczna z odważnikami. Dzięki niej nauka zarówno w przedszkolu, jak i na dalszych etapach edukacji okaże się nie tylko łatwiejsza, ale także bardzo ciekawa, dzięki wykorzystaniu elementu zabawy. Wśród zabawek edukacyjnych dla niemowląt można znaleźć zegar z tablicą wieloryba. To doskonałe rozwiązanie dla dzieci fascynujących się podwodnym światem. Cechą charakterystyczną zabawki jest jej nadzwyczajna funkcjonalność. Maluch nie tylko nauczy się odczytywać zegar, ale może także rysować na tablicy kredowej.