Zabawki edukacyjne

Nauka jest bardzo ważnym elementem samorozwoju. Wie o tym każdy rodzic, dlatego szczególną uwagę przykłada do edukacji swoich pociech. Dzieci niejednokrotnie natrafiają na pewne trudności i właśnie dlatego proponujemy szeroki wybór zabawek edukacyjnych i interaktywnych dla dzieci. Dzięki nim nauka będzie przede wszystkim ciekawsza i tym samym łatwiejsza. W naszym sklepie znajdziesz zarówno bryły geometryczne, układanki z tabliczką mnożenia, jak i modele Układu Słonecznego. Oferowane przez nas produkty to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zadbać o edukację swojego dziecka od najmłodszych lat. Dodatkowym atutem zabawek edukacyjnych jest ich wysoka jakość wykonania - dzięki temu można przekazać je kolejnym pokoleniom w rodzinie. U nas z pewnością każdy rodzic znajdzie idealną zabawkę dla swojego malucha.

Zabawki edukacyjne to świetny wybór, ponieważ dziecko uczy się poprzez zabawę. Bądź na bieżąco, jakie edukacyjne zabawki preferuje Twój maluch!

Aktywne filtry

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
54,00 zł

Wysyłka 24H

51 elementów

Wysoka jakość wykonania.

Globus 250 mm mapa fizyczna, cięciwa plastikowa, stopka plastikowa.

Wysyłka 24H

Wymiary wagi: 35 x 9 x 32 cm

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

8 wiaderek - 40 magnesów

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Tradycja, a zabawki edukacyjne z drewna

Doskonale wiemy, jak ważne jest dzieciństwo przepełnione zabawą, a zarazem wiedzą. Z tego też względu oferujemy bogactwo zabawek edukacyjnych dla dzieci. Ciekawą propozycją jest wysokiej jakości kolorowa, drewniana tabliczka mnożenia składająca się z 81 barwnych klocków. Na każdym znajduje się działanie matematyczne, które dziecko powinno rozwiązać. Tabliczka rekomendowana jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Godna polecenia jest także zabawka edukacyjna interaktywna w postaci sortera wspomagającego naukę liczenia oraz poznawanie kolorów i dająca wiele zabawy. Producent, wychodząc naprzeciw nowym trendom, stworzył innowacyjny sposób edukacji dziecka od najmłodszych lat. W naszym sklepie znajdziesz także drewniane liczydło będące doskonałym rozwiązaniem do nauki dodawania oraz odejmowania. Oprócz tego oferujemy także zabawki takie jak drewniane ułamki edukacyjne, w przystępny sposób uczące dziecko podstaw wykonywania działań ułamkowych.

Nowoczesne zabawki edukacyjne w naszym sklepie

Zabawki edukacyjne to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą dbać o rozwój swojego malucha od pierwszych lat życia. W naszym sklepie online znajdziesz mnóstwo propozycji od czołowych producentów. Jedną z nich jest zestaw brył z rozkładanymi siatkami oraz bryły “Geometria wokół nas”. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które mają trudności z przyswojeniem wiedzy matematycznej.  Zestawy składają się z przestrzennych figur, których siatki można rozłożyć. Nietuzinkowym rozwiązaniem jest także waga dydaktyczna z odważnikami. Dzięki niej nauka zarówno w przedszkolu, jak i na dalszych etapach edukacji okaże się nie tylko łatwiejsza, ale także bardzo ciekawa, dzięki wykorzystaniu elementu zabawy. Wśród zabawek edukacyjnych dla niemowląt można znaleźć zegar z tablicą wieloryba. To doskonałe rozwiązanie dla dzieci fascynujących się podwodnym światem. Cechą charakterystyczną zabawki jest jej nadzwyczajna funkcjonalność. Maluch nie tylko nauczy się odczytywać zegar, ale może także rysować na tablicy kredowej.