Zabawki kreatywne

Twoja pociecha jest urodzonym artystą? A może chcesz poruszyć jej wyobraźnię? Dobrze trafiłeś! Zabawki pobudzające kreatywność to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój twórczego myślenia u swojego dziecka już od najmłodszych lat. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom opiekunów, oferuje szeroki i wysokiej jakości zabawki. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niekonwencjonalne zabawki edukacyjne i kreatywne, które w pozytywny sposób wpłyną na rozwój Twojego malucha. Dostępne są zarówno magnetyczne układanki, jak i kolorowanki w rolce oraz tematyczne książki z mazakami. Na pewno każdy rodzic znajdzie u nas idealne zabawki.

Zabawki kreatywne dla dzieci to świetny pomysł na prezent.

Aktywne filtry

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesne zabawki kreatywne dla chłopców i dziewczynek

Jako rodzic chcesz nie tylko zadbać o edukację swojego dziecka, ale także o rozwój kreatywności? Nasza firma z myślą o potrzebach zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców oferuje nietuzinkowe zabawki kreatywne. Ciekawą propozycją są magnetyczne układanki dostępne w różnych wariantach. Zapewniają nie tylko ogrom radości, ale także wpływają na rozwój wyobraźni u dziecka już od pierwszych lat jego życia. Sprawdzą się zarówno u dzieci w wieku 3, jak i 8 lat. Godne polecenia są również książki w zestawie z mazakami. Zabawki składają się z zestawu zadań wpływających na rozwój takich umiejętności, jak spostrzegawczość, grafopercepcja czy koordynacja oko-ręka. Są to idealne zabawki kreatywne dla przedszkolaków. Kolejnym, godnym polecenia produktem są tematyczne zestawy kreatywne. Każdy zawiera 5 kartonowych plansz-obrazków. Zadaniem dziecka jest dołączenie do ilustracji piankowych naklejek, dostępnych w 10 różnych kolorach. Warto zapoznać się także z ofertą, którą tworzą zabawki kreatywne dla nastolatków. Znajdziesz w niej kolorowanki na 76-centymetrowej oraz 3-metrowej rolce. Dostępne są zarówno zabawki z motywami kosmicznymi, jak i z charakterystycznymi budowlami w wielkich miastach świata, takimi jak Wieża Eiffla czy gmach opery w Sydney.

Tradycyjne zabawki rozwijające kreatywność

Z pewnością każdy rodzic pamięta tradycyjne, drewniane zabawki, które nie tylko wpływały na zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, ale także na kreatywne myślenie. Producenci, z którymi współpracujemy, świadomi tego, jak ważna jest stymulacja kreatywności u dzieci, proponują zatem zabawki kreatywne dla starszych dzieci. Oryginalną propozycją są tematyczne, drewniane przybijanki z młoteczkiem. Wspomagają  rozwój kreatywności, dając dziecku przestrzeń do tworzenia własnych, nietuzinkowych dzieł. Zabawki rekomendowane są dla dzieci powyżej 6. roku życia. Godne polecenia zabawki to także drewniane tęcze Montessori, z których korzystają nawet pedagodzy. Zabawki kreatywne dla chłopców oraz dziewczyn doskonale wpływa na koordynację ręka-oko oraz kreatywność już od najmłodszych lat. Dostępna w dwóch wariantach składających się z 7 bądź 14 elementów. Wszystkie, oferowane zabawki kreatywne w naszym sklepie są gwarancją nie tylko godzin pełnych zabawy i radości, ale również rozwoju - ruchowego i mentalnego dzieci.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć