Zestaw kreatywny dla dzieci

Twoja pociecha jest urodzonym artystą? A może chcesz poruszyć jej wyobraźnię? Dobrze trafiłeś! Zabawki pobudzające kreatywność to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój twórczego myślenia u swojego dziecka już od najmłodszych lat. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom opiekunów, oferuje szeroki i wysokiej jakości zabawki. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niekonwencjonalne zabawki edukacyjne i kreatywne, które w pozytywny sposób wpłyną na rozwój Twojego malucha. Dostępne są zarówno magnetyczne układanki, jak i kolorowanki w rolce oraz tematyczne książki z mazakami. Na pewno każdy rodzic znajdzie u nas idealne zabawki. Układanki kreatywne dla dziewczynek mogą zawierać więcej tematyki dziewczęcej :).

Zestaw kreatywny dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Zabawki kreatywne dla dzieci to jeden z najbardziej popularnych prezentów w ostatnim czasie. Zarówno rodzice, jak i dzieci, je pokochali!

Aktywne filtry

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
139,00 zł

32-częściowy zestaw

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiary: 30,5 x 24cm Deklaracja zgodności CE

Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiary pudełka: 12 x 15 cm

Ostatnie sztuki w magazynie
54,00 zł

Mata wodna XXXL 100x80cm + pieczątki

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesne zabawki kreatywne dla chłopców i dziewczynek

Jako rodzic chcesz nie tylko zadbać o edukację swojego dziecka, ale także o rozwój kreatywności? Nasza firma z myślą o potrzebach zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców oferuje nietuzinkowe zabawki kreatywne. Ciekawą propozycją są magnetyczne układanki dostępne w różnych wariantach. Zapewniają nie tylko ogrom radości, ale także wpływają na rozwój wyobraźni u dziecka już od pierwszych lat jego życia. Sprawdzą się zarówno u dzieci w wieku 3, jak i 8 lat. Godne polecenia są również książki w zestawie z mazakami. Zabawki składają się z zestawu zadań wpływających na rozwój takich umiejętności, jak spostrzegawczość, grafopercepcja czy koordynacja oko-ręka. Są to idealne zabawki kreatywne dla przedszkolaków. Kolejnym, godnym polecenia produktem są tematyczne zestawy kreatywne. Każdy zawiera 5 kartonowych plansz-obrazków. Zadaniem dziecka jest dołączenie do ilustracji piankowych naklejek, dostępnych w 10 różnych kolorach. Warto zapoznać się także z ofertą, którą tworzą zabawki kreatywne dla nastolatków. Znajdziesz w niej kolorowanki na 76-centymetrowej oraz 3-metrowej rolce. Dostępne są zarówno zabawki z motywami kosmicznymi, jak i z charakterystycznymi budowlami w wielkich miastach świata, takimi jak Wieża Eiffla czy gmach opery w Sydney. Takie zestawy kreatywne dla dziewczynek i chłopców to świetny pomysł na prezent.

Tradycyjne zabawki rozwijające kreatywność

Z pewnością każdy rodzic pamięta tradycyjne, drewniane zabawki, które nie tylko wpływały na zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, ale także na kreatywne myślenie. Producenci, z którymi współpracujemy, świadomi tego, jak ważna jest stymulacja kreatywności u dzieci, proponują zatem zabawki kreatywne dla starszych dzieci. Oryginalną propozycją są tematyczne, drewniane przybijanki z młoteczkiem. Wspomagają  rozwój kreatywności, dając dziecku przestrzeń do tworzenia własnych, nietuzinkowych dzieł. Zabawki rekomendowane są dla dzieci powyżej 6. roku życia. Godne polecenia zabawki to także drewniane tęcze Montessori, z których korzystają nawet pedagodzy. Zabawki kreatywne dla chłopców oraz dziewczyn doskonale wpływa na koordynację ręka-oko oraz kreatywność już od najmłodszych lat. Dostępna w dwóch wariantach składających się z 7 bądź 14 elementów. Wszystkie, oferowane zabawki kreatywne w naszym sklepie są gwarancją nie tylko godzin pełnych zabawy i radości, ale również rozwoju - ruchowego i mentalnego dzieci.

Zabawki kreatywne dla dzieci są zabawkami, które na długi okres czasu zostają w pamięci dzieci. Takie zabawki zwykle towarzyszą dziecku przez lata. Zestawy kreatywne pozwalają na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Warto rozważyć zakup takiej zabawki, niż kupować pierwszą lepszą rzecz. Rozwiązania kreatywne dla dzieci są bardzo istotne.