Zabawki Montessori

Każdy rodzic wie, że zabawki nie tylko powinny dostarczać dziecku radość, ale także edukować. Zadbanie o ten aspekt już od najmłodszych lat to gwarancja zarówno rozwoju intelektualnego, jak i manualnego. Zabawki utrzymane w duchu Montessori to ciekawa propozycja dla rodziców pamiętających tradycyjne, drewniane zabawki, które w przystępny sposób przekazywały wiedzę na temat zwierząt, pojazdów czy owoców. W naszym sklepie można znaleźć wiele oryginalnych tego typu artykułów stworzonych z myślą o najmłodszych. Producenci zabawek montessori, z którymi współpracujemy, świadomi tego, jak ważne jest dostarczanie zarówno zabawy, jak i wiedzy, stworzyli zabawki w pozytywny sposób wpływające na rozwój maluchów już od pierwszych lat ich życia. Nasz sklep z zabawkami Montessori to bogactwo barwnych układanek Montessori, warstwowych puzzli Montessori, jak również bloków z cylindrami.

Metody Montessori są dobrze znane wielu rodzicom, ponieważ gwarantują one nieukierunkowany rozwój dziecka. Metodą Montessori dziecko rozwija się w taki sposób, w jaki ma potrzebę, a nie według ustalonych z góry kanonów. Pomoce Montessori są wykorzystywane od wielu pokoleń w życiu codziennym dziecka w  większym lub mniejszym stopniu. 

Skorzystanie z metody Montessori jest przeznaczone dla rodziców, którzy mogą mogą aktywnie wspomagać dziecko w jego rozwoju.

Aktywne filtry

Wymiar sortera: 26,5 x 7,5 x 8 cm

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
75,00 zł

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h! 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Montessori Na farmie

Ostatnie sztuki w magazynie

Montessori Słownictwo

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniana przeplatanka jabłko i robak

Ostatnie sztuki w magazynie

Ściana zmysłów - dotknij i zgadnij! 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Montessori Zabawa Cyferkami

Ostatnie sztuki w magazynie

Montessori Ciało Ludzkie 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zabawki dla dzieci Montessori, a nauka o świecie

Poszukujesz tradycyjnych form zabawy dla swojego dziecka? Zabawki w stylu Montessori to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą dbać o rozwijanie swoich pociech od najmłodszych lat. Mają piękne, trwałe nadruki, a dzięki solidnemu wykonaniu przy wykorzystaniu naturalnego surowca mogą posłużyć kolejnym, nowym członkom rodziny. Ciekawą propozycją są zabawki Montessori nawiązujące do otaczającej nas codzienności - natury, zwierząt i człowieka. Godne polecenia są drewniane puzzle Montessori z uchwytami, dostępne w dwóch wariantach. Pozwolą na ciekawą formę nauki o zwierzętach mieszkających na farmie, a także w lesie. Dzięki uchwytom dziecko może w łatwy sposób chwycić puzzle Montessori i ułożyć je na planszy. Poprzez to będzie rozwijało swoje zdolności motoryczne oraz cierpliwość i skupienie. Zabawki edukacyjne Montessori to także puzzle warstwowe Montessori, które przybliżą dziecku anatomię ludzkiego ciała. Nie tylko pozwolą rozwinąć zdolności motoryczne, ale także zdobyć wiedzę na temat budowy ciała zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Tego typu puzzle Montessori są odpowiednie dla pociech od 3. roku życia.

Rozwój koncentracji z zabawkami Montessori

Przygotowanie dziecka do dalszych etapów edukacji to nie jedyny atut zabawek edukacyjnych. Wiedząc, jak ważne jest w życiu dziecka rozwijanie, proponujemy zabawki Montessori. Sklep to bogactwo asortymentu wspomagającego edukację Twojej pociechy. Wpłyną one na rozwijanie zmysłu koncentracji, ucząc cierpliwości. Ciekawym rozwiązaniem są drewniane bloki z cylindrami, idealne dla dzieci powyżej 3. roku życia. Z ich pomocą od najmłodszych lat będą rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową. Świetną propozycją są memory dotykowe, które w pozytywny sposób wpływają na zmysł pamięci oraz koncentracji. Inną propozycją zabawki dla dzieci Montessori jest wykonane z drewna pudełko do sortowania. Z jego pomocą dziecko pozna kolory, kształty czy nowe słowa, segregując obrazki zgodnie z przypisanymi im pudełkami. Godne polecenia są także memory, dzięki którym dziecko rozwinie umiejętność przypisywania dźwięków do otaczających go przedmiotów. Montessori zabawki łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Zainwestuj w pomoce naukowe w rozwoju swoich dzieci. Dzięki dużej ilości różnych elementów, masz pewność, że układanki pozwolą na prawidłowe rozwijanie dzieci. Wszelkie pomoce naukowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Sprawdź wszystkie nasze kategorie.