Pomoce rozwojowe Montessori

Oferta materiałów dydaktycznych i zabawek zgodnych z metodą Montessori kierujemy głównie do przedszkoli, ale doskonale sprawdzą się także w poradniach psychologicznych oraz w domach prywatnych, gdzie rodzic może spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem, obserwując jak się rozwija i korzysta z wszystkich swoich zmysłów. Nasze materiały są trwałe i wykonane z bezpiecznych dla malutkich rączek dzieci naturalnych materiałów. Zabawki posiadają niezbędne certyfikaty, które spełniają normy UE. Możesz zaufać nam oraz metodzie Montessori!

Aktywne filtry

230,00 zł

Skrzynka matematyczna

Tablica matematyczna

Szorstki alfabet Montessori - litery proste

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
225,00 zł

Skrzynka literowa

Memo pamięciowe z dźwiękiem 

Skrzynka gramatyczna

250,00 zł

Skrzynka sylabowa

Wysyłka 24H

Ostatnie sztuki w magazynie
65,00 zł

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Zabawa w segregowanie obrazków to doskonała forma nauki poprzez zabawę. W naszym sklepie znajdziesz drewniane pudełko edukacyjne. Najpopularniejszy producent zabawek dla dzieci - Small Foot, w ich ręce oddaje produkt z najwyższej jakości drewna. Dzięki temu wykazuje odporność na uszkodzenia zewnętrzne i z pewnością posłuży przez długie lata. Pudełko do sortowania to nie tylko gwarancja wielogodzinnej rozrywki. W łatwy i przystępny sposób dostarcza dziecku wiedzy o otaczającym go świecie, kolorach czy kształtach. Wybierając zabawkę od czołowego producenta, możesz być pewien, że została wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Twoje dziecko pożytecznie spędzi czas zabawy na poszerzaniu swoich umiejętności. Przekonaj się sam, na czym polega fenomen pudełka edukacyjnego.

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Magnetyczne tabliczki z małymi literkami. Dzięki nim dziecko w łatwy sposób nauczy się alfabetu, a także usprawni zręczność i koordynację. Tabliczki pozwalają również na naukę pisania.

Pomoce rozwojowe w duchu Montessori

Montessori jest wręcz stworzone dla każdego dziecka, ponieważ to mali odkrywcy, którzy chcą poznać świat - są głodni i ciekawi przygód. Dodatkowo najmłodszych charakteryzuje to, że chcą robić wszystko sami. Nauka w duchu Montessori im na to pozwala! Tutaj dziecko samo, w swoim tempie rozwiązuje trudności, z którymi się boryka. Proponowane przez nas przedmioty sprawią, że dziecko nauczy się samodzielności, ale także cierpliwości. Zabawki rozwojowe mają na celu wyćwiczyć każde ze zmysłów dziecka. Zadaniem dziecka jest krok po kroku odkrywanie, do czego służy dany przedmiot.

Przedmioty, o których mowa są zawsze starannie wykonane i bezpieczne. Przeważa drewno i naturalne materiały oraz wysoka estetyka. Bez względu na wiek, znajdziesz materiały rozwojowe dla swojego dziecka!

Czym jest Montessori?

W metodzie Montessori chodzi o rozwijanie umiejętności społecznych i poszerzanie ogólnej wiedzy dziecka. Dzieci, które eduukują się zgodnie z tą metodą są odważne, pomocne i kontaktowe. Montessori udowadnia, że nauka sprawia przyjemność!

Na jakie pomoce Montessori się zdecydować? Oferta sklepu Diverti

Wszystkie materiały oferowane przez nas są bezpieczne dla dzieci oraz komfortowe w użytku. Często wybieranymi przez klientów pomocami Montessori są memory oraz puzzle drewniane. Mamy też w ofercie inne produkty, które stymulują wszystkie zmysły! Dzięki materiałom w duchu Montessori dziecko uczy się alfabetu, nowych słów, dodawania i odejmowania. Niektóre zabawki Montessori są stworzone specjalnie po to, aby wyćwiczyć pamięć pociechy. 

Pomoce Montessori w przedszkolu

Korzystając z metody Montessori w przedszkolu dziecko ma więcej swobody do kreatywnej zabawy pod okiem szkolnej kadry. Ma przestrzeń do ćwiczenia motoryki oraz nauki matematyki - głównie podstawowego liczenia (dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia), ale też czytania, cierpliwości, logicznego myślenia i innych wszechstronnych umiejętności. Pomoc Montessori, która jest techniką rozwoju stworzoną specjalnie dla dobra dziecka i jego prawidłowego rozwoju, staje się nieoceniona w placówkach edukacyjnych, a zwłaszcza w żłobkach oraz przedszkolach. Jeśli w Twoim przedszkolu nie ma jeszcze materiałów w duchu Montessori, nie ma na co czekać! Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Zapraszamy na Diverti.pl!

Zapraszamy do składania zamówień. Znajdziesz u nas wiele ciekawych produktów, które skutecznie będą wspierać rozwój Twojego dziecka. Nie wiesz co kupić na narodziny nowego członka rodziny? Szukasz prezenty dla swojej pociechy? A może bez okazji chcesz zaskoczyć swoje dziecko? Naszą ofertę kierujemy również do placówek edukacyjnych, w tym szkół i przedszkoli. Zapraszamy! Chętnie doradzimy w wyborze najlepszej zabawki.