Puzzle XXL

Puzzle XXL są formą zabawy, która w bardzo korzystny sposób wpływa na rozwój dziecka. To nie tylko doskonała rozrywka, lecz także okazja do rozwoju motoryki małej, czyli sprawności rąk. Układając puzzle XXL dla dzieci, pociecha poprawia swoje zdolności manualne, chwytność palców oraz precyzję ruchów. To jednak nie koniec ich atutów! Puzzle rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętność zapamiętywania. Bardzo dobrze sprawdzają się również podczas nauki kolorów i kształtów. Do zalet puzzli można również zaliczyć ćwiczenie pamięci, dokładności, wytrwałości, cierpliwości oraz koncentracji. Z ich pomocą maluch uczy się logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Bogaty wybór ciekawych puzzli dla najmłodszych można znaleźć w naszym sklepie internetowym Diverti.pl!

Aktywne filtry

Opowiadaj fascynujące historie i układaj puzzle! Wiek: 3+

Puzzle XXL z serii Kapitan Nauka

Jakie są godne polecenia puzzle XXL dla najmłodszych? U dzieci w przedziale wiekowym od 2 do 4 lat świetnie będą się sprawdzać produkty marki Kapitan Nauka. Na uwagę zasługują tutaj przyciągające wzrok, starannie wykonane ilustracje autorstwa najlepszych polskich grafików. Puzzle mają formę dużych, trwałych, tekturowych elementów, które z łatwością dopasuje do siebie nawet najmłodsze dziecko. Ich duży format oraz niewielka liczba elementów to gwarancja radości podczas zabawy, przy jednoczesnej nauce rozpoznawania kształtów oraz rozwoju wyobraźni. Piękne grafiki w harmonijny sposób kształtują wrażliwość estetyczną dzieci. Puzzle XXL dla dzieci od Kapitana Nauki zostały wyprodukowane w Polsce, z troską o bezpieczeństwo maluchów.

Najciekawsze puzzle XXL dla dzieci

W jakiego rodzaju puzzle dla maluchów można się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym Diverti.pl? Bardzo ciekawie prezentują się na przykład puzzle XXL „Plac Zabaw”. Mogą one stanowić znakomitą inspirację do rozmów na temat ulubionych zabaw malucha na świeżym powietrzu – w piaskownicy, na zjeżdżalni czy też karuzeli. Kolejna godna uwagi propozycja to puzzle XXL „Mieszkańcy Drzewa”. Dzięki nim maluch może dowiedzieć się, jakie zwierzęta spotyka się na spacerze w parku lub lesie. Ciekawą alternatywą dla klasycznych układanek są puzzle z serii „Układam i opowiadam”. Sięgając po nie, dziecko ma szansę nie tylko dopasować elementy układanki, lecz również poznać nowe słowa, opowiedzieć o bohaterach widniejących na puzzlach i pokolorować znajdującą się w zestawie kolorowankę w rozmiarze XXL.