Układanki malucha

W naszym sklepie internetowym Diverti.pl znajdą dla siebie coś odpowiedniego zarówno rodzice najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Z myślą o tych pierwszych powstały Układanki Malucha od producenta Kapitan Nauka. To marka, w której asortymencie można znaleźć różnego rodzaju rozwijające gry dla dzieci, które jednocześnie sprawiają im wiele radości. Tym, co je wyróżnia, są piękne ilustracje oraz najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Drewniane układanki dla maluchów od Kapitana Nauki wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, stymulując kreatywność, spostrzegawczość oraz zdolności motoryczne. Dostępne są one w kilku wersjach, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Układanki są przeznaczone dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Układanki dla maluchów do nauki liczenia

Układanki Malucha nie tylko pięknie wyglądają, lecz mają również walor edukacyjny. „Liczymy warzywa i owoce” to jedyne w swoim rodzaju dwuelementowe puzzle, z których pomocą dziecko pozna cyfry od 1 do 10 i nauczy się rozpoznawania najpopularniejszych warzyw i owoców, a także ich kolorów oraz kształtów. Zadaniem pociechy jest tutaj odnalezienie, a następnie dopasowanie puzzli z cyfrą pasującą do przedstawionej na obrazku liczby warzyw czy owoców. Podpowiedzią do łączenia są tutaj także kolory puzzli. Puzzle posiadają mnóstwo zalet, między innymi doskonale rozwijają spostrzegawczość, koncentrację oraz koordynację oko-ręka. To świetny sposób na naukę przez zabawę!

Układanki Malucha – najlepszy sposób na naukę języka angielskiego

Drewniane układanki dla maluchów znakomicie nadają się do nauki języka angielskiego przez najmłodszych. Przykładem są puzzle „Układanki Kolory”. To bardzo dobry sposób na oswajanie malucha z językiem angielskim od pierwszych lat życia. Taka zabawa z barwnymi puzzlami pokrytymi przykuwającymi wzrok grafikami pozwala na opanowanie angielskich nazw zwierząt. W jaki sposób należy korzystać z takich układanek? Każde zwierzę pojawia się na obrazkach 2 razy. Zadaniem dzieci jest tutaj odnalezienie ich oraz dopasowanie do anglojęzycznego podpisu. Dodatkowo podczas zabawy pociecha może, ale nie musi, ćwiczyć czytanie globalne. Aby dopasować do siebie 2 elementy, wystarczy kierować się kolorem puzzli. Do atutów Układanek Malucha Kapitan Nauka można zaliczyć również nagrania wszystkich słówek w formacie MP3, które pozwolą dzieciom opanować prawidłową wymowę.