Układanki rozwojowe

Jak najlepiej spędzać wspólnie czas wraz ze swoją pociechą? Doskonałą propozycją okazują się tutaj gry dla dzieci do lat 3. Maluch może w nie grać zarówno z rodzicami, jak i rodzeństwem czy koleżankami i kolegami. Dlaczego warto zaopatrzyć się w gry planszowe? Przede wszystkim mają one niezwykle pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Gry edukacyjne uczą malucha współzawodnictwa, stosowania się do reguł oraz odpowiednich reakcji na przegrywanie. Grając w gry dla dzieci do 3 lat, pociecha zaczyna stopniowo rozumieć, że raz wygrywa, a innym razem zwycięzcą zostaje ktoś inny. Początkowo może być to dla niej nie lada wyzwaniem, lecz z czasem taka forma spędzania wolnego czasu będzie sprawiać wyłącznie radość. W naszym sklepie internetowym Diverti.pl można znaleźć różnego rodzaju edukacyjne i kreatywne gry dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Aktywne filtry

Ilustrowane karty z realistycznymi obrazkami dla dzieci od 2. roku życia

Ilustrowane karty z realistycznymi obrazkami dla dzieci od 1. roku życia

Ilustrowane karty z realistycznymi obrazkami dla dzieci od 2. roku życia

Ilustrowane karty z realistycznymi obrazkami dla dzieci od 1. roku życia!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Pakiet do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Wiek: 1+

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Pakiet do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Wiek: 1+

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zestaw do kreatywnej nauki czytania globalnego

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Poznawanie świata z grami edukacyjnymi dla dzieci do 3 lat

Którą grę dla dziecka do 3 lat wybrać? Bardzo ciekawą propozycją z naszego asortymentu są gry z serii „Odkrywam świat”. Skutecznie wspomagają one wczesny rozwój umysłowy maluchów, zaspokajając tym samym dziecięcą ciekawość świata. Dodatkowo gry te wspierają rozwój mowy oraz poszerzają zasób słownictwa. W skład gier dla dzieci edukacyjnych do 3 lat wchodzi poradnik dla rodziców, stworzony przez wykwalifikowanych psychologów dziecięcych, oraz trwałe, usztywnione, przykuwające wzrok karty obrazkowe. Z przodu znajduje się rysunek z podpisem, natomiast na odwrocie powtórzony duży podpis. Z pomocą tych kart dziecko poznaje nazwy przedmiotów z najbliższego otoczenia i przygotowuje się do nauki czytania.

Puzzle – znakomita alternatywa dla klasycznych gier dla dzieci do lat 3

Puzzle świetnie sprawdzają się w roli gier dla dziewczynek i chłopców do 3 lat. Posiadają mnóstwo atutów. Skutecznie rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i zdolności manualne, z naciskiem na motorykę małą. W jakiego rodzaju gry dla chłopców i dziewczynek do 3 lat można zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym Diverti.pl? Polecamy Puzzle XXL, skierowane do maluchów w wieku od 2 do 4 lat. Na uwagę zasługują tutaj duże, trwałe, wyprodukowane z grubej tektury elementy, które maluch bez problemu do siebie dopasuje. Tym, co wyróżnia gry dla dzieci do 3 lat, są także autorskie grafiki pełne zaskakujących szczegółów, które zachwycą zarówno malucha, jak i jego rodziców.