Rozwój muzyczny

Aktywne filtry

Pianino dla dzieci - czerwone

Przebijanka - cymbałki 2w1

Drewniany instrument muzyczny dla dzieci w pięknym błękitnym kolorze ze wzorem tukana. Świetnie imituje prawdziwy instrument. Pozwala wydobyć pierwsze czyste dźwięki. Prawdziwy hit w kategorii zabawa poprzez naukę.

Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów. Gra na instrumentach wpływa pozytywnie na rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką.

Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów. Zabawki są odzwierciedleniem prawdziwych instrumentów co sprawi , iż mały artysta chętniej rozpocznie naukę. Gra na instrumentach wpływa pozytywnie na rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką.

Pierwsza przygoda z muzyką? Z gitarą marki Viga to proste! Gitara jest prosta w obsłudze, dostosowana rozmiarami do małych rączek, świetnie sprawdzi się jako pierwszy instrument Twojego dziecka.

Moje pierwsze pianinko Viga

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Kolorowe Drewniane Cymbałki cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia. Idealne do przedszkola jak i do domu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć