Układanki dla dzieci

Układanki to jedna z najpopularniejszych dziecięcych zabawek. Mają one mnóstwo zalet. Przede wszystkim skutecznie stymulują rozwój malucha. Z ich pomocą dziecko może ćwiczyć zarówno koncentrację, jak i wyobraźnię przestrzenną oraz logiczne myślenie. W późniejszych latach będzie się to przekładać na umiejętności matematyczne. Dopasowując do siebie poszczególne elementy układanki dla dzieci, pociecha nauczy się rozpoznawać kształty, przewidywać skutki swoich działań oraz planować sekwencje zdarzeń. Tego typu zabawki to także nauka kreatywności oraz poszukiwania rozwiązań. Oprócz tego bardzo dobrze wspierają rozwój motoryki małej, która jest niezwykle pomocna podczas nauki pisania. W rozmaite układanki można się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym Diverti.pl.

Aktywne filtry

Układanka edukacyjna - mapa świata 

Układanka dwustronna - mapa świata 

Układanka - alfabet

Układanka - litery Montessori

Magnetyczne drewniane literki 

Układanka - nauka liczenia

Drewniana układanka - policz zwierzątka

Drewniana układanka - cyferki 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Układanka z uchwytami - cyferki

Magnetyczne drewniane cyferki 

Układanka cyferki 1-10

Układanka z uchwytami - zwierzątka z dżungli 

Magnetyczne gry i układanki logiczne

Każdemu dziecku z pewnością przypadnie do gustu układanka logiczna z motywami uśmiechniętych zwierzątek. To znakomita propozycja dla wszystkich maluchów lubiących w kreatywny sposób spędzać czas. Zabawka ta uczy logicznego myślenia, rozwija zdolności manualne oraz stymuluje wzrok. Gwarantuje długie godziny świetnej zabawy! Tym, co wyróżnia ten produkt, jest fakt, iż powstał z biodegradowalnych, hipoalergicznych materiałów, które są w 100% bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i dla środowiska. Zabawka jest przeznaczona dla maluchów od 3 roku życia.

Drewniane układanki dla dzieci

Nasz sklep internetowy oferuje także różnego rodzaju drewniane łamigłówki. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bardzo ciekawie prezentuje się na przykład kolorowy zestaw Domino, który polega na takim ułożeniu zwierzątek, aby każde z nich miało swoją parę. Zabawka ta świetnie rozwija zdolności manualne, umiejętność logicznego myślenia oraz spostrzegawczość. To doskonała rozrywka dla całej rodziny. Mnóstwo frajdy sprawią dziecku również puzzle warstwowe, które skutecznie stymulują umiejętności motoryczne oraz rozpoznawanie kształtów i kolorów. To jednak nie jedyna ich zaleta! Takie drewniane układanki pozwalają poznać budowę ciała, z podziałem na układ kostny oraz pokarmowy i mięśniowy. Zabawka posiada zaokrąglone krawędzie, a co za tym idzie, jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Dostępna jest w 2 wersjach – jedna z nich przedstawia anatomię dziewczynki, natomiast druga – chłopca. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.