Nauka zegara

„Kiedy rozpocząć naukę godzin na zegarze?” – to pytanie na pewnym etapie zadaje sobie każdy rodzic. Najlepiej zacząć ją wtedy, gdy maluch ma już jakieś pojęcie na temat cyfr i liczb. Na początkowym etapie nauki warto korzystać z zegarów posiadających tarcze z cyframi arabskimi. Te z cyframi rzymskimi czy też w formie kropek lub kresek będą dla dziecka dużym utrudnieniem. Równie pomocne w opanowaniu tej umiejętności mogą okazać się różnego rodzaju produkty edukacyjne dostępne w naszym sklepie internetowym Diverti.pl. Do tej kategorii zaliczają się między innymi specjalne zegary do nauki czasu dla dzieci. Gwarantujemy, że z ich pomocą pociecha z łatwością nauczy się odczytywać poszczególne godziny. Takie zegary to nie tylko nauka, lecz również doskonała zabawa dla najmłodszych.

Aktywne filtry

Wyprzedaż
30,00 zł 40,00 zł -25%
Wyprzedaż
101,40 zł 130,00 zł -22%
Wyprzedaż
30,00 zł 40,00 zł -25%
Wyprzedaż
15,00 zł 20,00 zł -25%

Drewniana Tablica Alfabet Nauka Angielskiego Zegar Liczydło Viga

W zestawie znajduje się 75 magnetycznych tabliczek, dzięki którym Twoje dziecko pozna daty, dni, miesiące, pory roku, oraz rodzaje pogody i wykonywane aktywności. 

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż
30,00 zł 40,00 zł -25%

Wysyłka w 24h!

Wyprzedaż
101,40 zł 130,00 zł -22%

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Wyprzedaż
30,00 zł 40,00 zł -25%

Wysyłka w 24h!

Wyprzedaż
15,00 zł 20,00 zł -25%

Wysyłka w 24h!

Klasyczne zegary do nauki godzin

Do nauki zegara dla dzieci można wykorzystać między innymi dużą, czytelną, demonstracyjną tarczę zegarową z naszego asortymentu. Zawiera ona ruchome wskazówki, a także miejsce na zapisanie godziny przy pomocy flamastra suchościeralnego. Dwa kolory wskazówek są zgodne z podziałką tarczy na godziny (kolor czerwony) oraz minuty (kolor granatowy), co w znaczący sposób ułatwia naukę odczytywania czasu. Zegar ten został wykonany z wysokiej jakości, trwałej, laminowanej tektury. Znakomicie będzie się sprawdzać zarówno w domu, jak i w placówkach edukacyjnych. Każdy nauczyciel powinien zaopatrzyć się natomiast w specjalny zegar demonstracyjny służący do odczytu oraz zapisu czasu. Podobnie jak w przypadku opisanego powyżej modelu jego tarcza wyposażona jest w czerwoną oraz niebieską wskazówkę, które ułatwiają odczyt godzin oraz minut. Ruszając wskazówką godzinową, sprawiamy, że porusza się wskazówka minutowa. Zegar do nauki wyprodukowany został z trwałego tworzywa.

Oryginalne zegary dla dzieci do nauki

Jak ułatwić dziecku naukę zegara wskazówkowego? Z pomocą przychodzi tutaj między innymi efektowna, dwustronna tablica edukacyjna w kształcie wieloryba. Po jednej stronie znajduje się zegar z kolorowymi cyframi oraz obrotowymi wskazówkami, natomiast po drugiej – tablica kredowa. W skład kompletu wchodzi również kreda oraz gąbka. Wieloryb został wykonany z wysokiej jakości lakierowanego drewna. W górnej części zegara znajduje się sznurek ułatwiający zawieszenie go na ścianie. Pozwala on na naukę godzin na zegarze zarówno w domu, jak i szkole.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć