Sortery

Drewniane sortery to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Mianem tym określa się pojemniki lub podstawki z rozmieszczonymi na nich otworami o różnych kształtach, przez które wrzuca się odpowiednie klocki. Na rynku można spotkać się również z sorterami w formie podstawek, które zamiast otworów posiadają bolce, na które nakłada się klocki. Sortery dla dzieci mają mnóstwo zalet. To nie tylko doskonała zabawa, lecz również znakomity sposób na naukę koordynacji ręka-oko, koncentracji uwagi, rozpoznawania kształtów czy cierpliwości. W przypadku najmłodszych pociech najlepiej będą się sprawdzać sortery, do których klocki wrzuca się od góry. Warto zwrócić uwagę na to, aby miały one niewiele otworów i składały się z elementów o prostych kształtach, takich jak koło czy kwadrat.

Aktywne filtry

2 Opinia(e) 
69,00 zł
Zabawa w segregowanie obrazków to doskonała forma nauki poprzez zabawę. W naszym sklepie znajdziesz drewniane pudełko edukacyjne. Najpopularniejszy producent zabawek dla dzieci - Small Foot, w ich ręce oddaje produkt z najwyższej jakości drewna. Dzięki temu wykazuje odporność na uszkodzenia zewnętrzne i z pewnością posłuży przez długie lata. Pudełko do sortowania to nie tylko gwarancja wielogodzinnej rozrywki. W łatwy i przystępny sposób dostarcza dziecku wiedzy o otaczającym go świecie, kolorach czy kształtach. Wybierając zabawkę od czołowego producenta, możesz być pewien, że została wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Twoje dziecko pożytecznie spędzi czas zabawy na poszerzaniu swoich umiejętności. Przekonaj się sam, na czym polega fenomen pudełka edukacyjnego.

Wysyłka w 24h!

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Kolorowa układanka geometryczna pomoże dziecku nauczyć się różnych kolorów i kształtów.Zabawka pomaga zrozumieć zależności między wielkością poszczególnych klocków.

Klocki mogą również służyć do budowania różnych konstrukcji.

Drewniana układanka motylek zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, doskonała do przedszkola jak i do domu.

Wspaniała drewniana zabawka dla dzieci, która polega na dopasowaniu klocków z kolorowymi zwierzątkami do otworów o odpowiednim kształcie.

Sorter zachwyca pomysłowością  precyzją wykonania. Idealny pomysł na prezent dla maluszka oraz ciekawa forma zabawy dla nieco starszych dzieci.

Drewniane klocki Viga Toys z sorterem kształtów cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Niecodzienny sorter kształtów, który zachwyca swoim designem, oraz niespotykaną formą zabawy, którą oferuje.

Drewniany wózek dla dzieci z klockami zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek firmę Viga Toys przeznaczony dla maluchów od 12 miesiąca.

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Sorter drewniany figury Montessori - Small Foot

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Sortery dla niemowlaka

Jakiego rodzaju kształty sorterów będą się najlepiej sprawdzać w przypadku najmłodszych dzieci? Pierwsza propozycja to drewniany sorter Small Foot składający się z 4 otworów oraz klocków, które są okrągłe, kwadratowe, trójkątne i w kształcie serca. Sorter ma formę drewnianego pudełka ozdobionego kolorowymi wizerunkami uśmiechniętych owadów. Z pomocą tej zabawki maluch uczy się zarówno kształtów, jak i kolorów. Sorter można z łatwością otworzyć oraz zamknąć. Wykonany został w 100% z certyfikowanego drewna. Zabawka idealnie będzie się sprawdzać u rocznych maluchów. Bardzo ciekawie prezentuje się także sorter drewniany Montessori. Na uwagę zasługują tutaj jasne, kolorowe, łatwe do chwycenia kształty geometryczne, które dopasowuje się do drewnianego słupka. To znakomity sposób na rozwój umiejętności motorycznych!

Oryginalne drewniane sortery

Nasz sklep internetowy oferuje wiele ciekawych drewnianych sorterów i układanek logiczno-zręcznościowych. Mnóstwo radości sprawi maluchowi zabawa sorterem marki Viga. Składa się on z 5 platform, z których na każdej umieszcza się inne klocki w różnych kolorach i wzorach. Układankę tę pokrywają motywy zwierząt, dzięki czemu dzieci mogą poznać ich nazwy. Drewniany sorter dla dzieci uczy kolorów, kształtów, kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Oprócz tego poprawia zdolności motoryczne i w pozytywny sposób wpływa na rozwój motoryki. Sorter został wyprodukowany z wysokiej jakości ekologicznego i odpornego na uszkodzenia drewna. To znakomity pomysł na prezent dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć