Sortery dla dzieci

Drewniane sortery to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Mianem tym określa się pojemniki lub podstawki z rozmieszczonymi na nich otworami o różnych kształtach, przez które wrzuca się odpowiednie klocki. Na rynku można spotkać się również z sorterami w formie podstawek, które zamiast otworów posiadają bolce, na które nakłada się klocki. Sortery dla dzieci mają mnóstwo zalet. To nie tylko doskonała zabawa, lecz również znakomity sposób na naukę koordynacji ręka-oko, koncentracji uwagi, rozpoznawania kształtów czy cierpliwości. W przypadku najmłodszych pociech najlepiej będą się sprawdzać sortery, do których klocki wrzuca się od góry. Warto zwrócić uwagę na to, aby miały one niewiele otworów i składały się z elementów o prostych kształtach, takich jak koło czy kwadrat.

Aktywne filtry

Balansująca piramidka 

58,00 zł

Kolorowa piramidka klaun 

75,00 zł

Piramidka dla dzieci miś

Piramidka z tęczowymi kołami

Sorter nakładanka 4 kształty 

Okrągły sorter z klockami

Soter autobus ze zwierzętami

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Zabawa w segregowanie obrazków to doskonała forma nauki poprzez zabawę. W naszym sklepie znajdziesz drewniane pudełko edukacyjne. Najpopularniejszy producent zabawek dla dzieci - Small Foot, w ich ręce oddaje produkt z najwyższej jakości drewna. Dzięki temu wykazuje odporność na uszkodzenia zewnętrzne i z pewnością posłuży przez długie lata. Pudełko do sortowania to nie tylko gwarancja wielogodzinnej rozrywki. W łatwy i przystępny sposób dostarcza dziecku wiedzy o otaczającym go świecie, kolorach czy kształtach. Wybierając zabawkę od czołowego producenta, możesz być pewien, że została wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Twoje dziecko pożytecznie spędzi czas zabawy na poszerzaniu swoich umiejętności. Przekonaj się sam, na czym polega fenomen pudełka edukacyjnego.

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Sortery dla niemowlaka

Jakiego rodzaju kształty sorterów będą się najlepiej sprawdzać w przypadku najmłodszych dzieci? Pierwsza propozycja to drewniany sorter Small Foot składający się z 4 otworów oraz klocków, które są okrągłe, kwadratowe, trójkątne i w kształcie serca. Sorter ma formę drewnianego pudełka ozdobionego kolorowymi wizerunkami uśmiechniętych owadów. Z pomocą tej zabawki maluch uczy się zarówno kształtów, jak i kolorów. Sorter można z łatwością otworzyć oraz zamknąć. Wykonany został w 100% z certyfikowanego drewna. Zabawka idealnie będzie się sprawdzać u rocznych maluchów. Bardzo ciekawie prezentuje się także sorter drewniany Montessori. Na uwagę zasługują tutaj jasne, kolorowe, łatwe do chwycenia kształty geometryczne, które dopasowuje się do drewnianego słupka. To znakomity sposób na rozwój umiejętności motorycznych!

Oryginalne drewniane sortery

Nasz sklep internetowy oferuje wiele ciekawych drewnianych sorterów i układanek logiczno-zręcznościowych. Mnóstwo radości sprawi maluchowi zabawa sorterem marki Viga. Składa się on z 5 platform, z których na każdej umieszcza się inne klocki w różnych kolorach i wzorach. Układankę tę pokrywają motywy zwierząt, dzięki czemu dzieci mogą poznać ich nazwy. Drewniany sorter dla dzieci uczy kolorów, kształtów, kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Oprócz tego poprawia zdolności motoryczne i w pozytywny sposób wpływa na rozwój motoryki. Sorter został wyprodukowany z wysokiej jakości ekologicznego i odpornego na uszkodzenia drewna. To znakomity pomysł na prezent dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia!