Zabawki edukacyjne dla dzieci

Na rozwój dziecka ma wpływ wiele czynników, na przykład otoczenie, a także przedmioty użytkowe, takie jak zabawki interkatywne, gry edukacyjne, zabawki drewniane i zabawki kreatywne. Ich wybór często przysparza wiele trudności rodzicom oraz ich najbliższym, zwłaszcza gdy zbliża się jakaś okazja - urodziny, święta czy imieniny. Zabawki rozwojowe powinny być dopasowane zarówno do wieku dziecka, jak i jego potrzeb wraz z zainteresowaniami. W tym przypadku najważniejszy wydaje się prawidłowy rozwój dziecka, aby maluch w czasie zabawy poznawał świat. Nasz sklep z zabawkami proponuje zabawki z bardzo zróżnicowaną tematyką, m.in.: matematyką, budową ludzkiego ciała, segregowanie śmieci, kosmos, zegar czy kształty. To tylko część dopasowanych kształtem, kolorystyką oraz działaniem kreatywnych zabawek przeznaczonych dla szerokiego przedziału wiekowego dzieci (od najmłodszych dzieci po odpowiedniki dla nieco starszych dzieci). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Życzymy świetnej zabawy i nabywania nowych umiejętności!

Zabawki edukacyjne dla dzieci od najmłodszych lat to świetna decyzja! Dzięki nim dziecko uczy się poznawać świat, a dla starszych dzieci oferujemy różne drogi eksplorowania tego świata! Tego typu zabawki uczą rozwiązywania problemów i pozytywnie wpływają na rozwój dziecka oraz jego wyobraźnię. 

Aktywne filtry

A kuku! Świat Zwierząt. Karty kontrastowe

A kuku! Świat Malucha. Karty kontrastowe

Układanka edukacyjna - mapa świata 

Układanka dwustronna - mapa świata 

Układanka - alfabet

Układanka - litery Montessori

Magnetyczne drewniane literki 

Układanka - nauka liczenia

Drewniana układanka - policz zwierzątka

Drewniana układanka - cyferki 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Układanka z uchwytami - cyferki

Magnetyczne drewniane cyferki 

Zabawki interaktywne dla dzieci w różnym wieku, czyli nauka poprzez zabawę

Pierwsze urodziny to doskonały moment na prezent od najbliższych. Dziecko w tym okresie (wiek 0) jest bardzo ciekawe oraz zaczyna być mobilne. Sprawia to, że bardzo chętnie sięga po różnego rodzaju przedmioty. Zabawki edukacyjne dla roczniaka będą doskonałym wyborem (np. drewniane klocki). Polecamy na przykład drewniany sorter kształtów czy zwierzątek, a także kolorowe, atrakcyjne domki motoryczne z licznymi zamkami do otwierania oraz zamykania. Równie ciekawą propozycją jest lokomotywa magnetyczna, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu chłopcu, a także wpłynie na prawidłowy rozwój malucha. Uniwersalną zabawką jest z pewnością pudełkowa wieża, łącząca w sobie poznawanie zwierząt oraz zainteresowanie procesem układania. Dzieci wręcz uwielbiają, gdy zbudowana wieża spada. Wspomniane zabawki rozwijające dla dzieci sprawiają, że w czasie zabawy poznają wiele cennych informacji z różnych dziedzin życia. Warto podkreślić, że to jednocześnie świetna zabawa dla opiekunów. Mogą aktywnie spędzić czas z pociechą oraz wykorzystać zgromadzone do tej pokłady wiedzy, aby w niecodzienny sposób ją przekazać. Przekonaj się już dziś, jak szeroką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Nasz sklep internetowy jest dobrze wyposażony nawet dla rocznego dziecka..

Wybór zabawek edukacyjnych dla starszych dzieci w naszym sklepie

Nasze pociechy wraz z wiekiem oczekują bardziej wymagających przedmiotów, polecamy więc zabawki manualne dla dziecka. Umożliwiają równoczesne rozwijanie umiejętności manualnych, jak i koordynacji ręka-oko. Doskonałym przykładem są zabawki balansujące, które dodatkowo ćwiczą zręczność. Wyjątkową propozycją są z pewnością puzzle warstwowe, przedstawiające ludzkie ciało. Zostały przygotowane dwie wersje, mianowicie płeć męska oraz żeńska. Te pięknie wykonane oraz bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne posłużą przez długi czas Twojemu dziecku. To jednocześnie zdobywanie wiedzy w bardzo atrakcyjny sposób oraz połączenie bardzo lubianej zabawy, jaką jest układanie puzzli. Nasze pociechy w ten sposób uczą się jednocześnie cierpliwości oraz skupienia, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Jakie zabawki edukacyjne wybrać? Przy zakupach w naszym sklepie nie musisz pamiętać, aby były wykonane z bezpiecznych materiałów. Warto zwrócić uwagę na informacje, jakie dziecko w czasie zabawy może uzyskać. Idealnie będzie, gdy wybrana zabawka wzbudzi jego zainteresowanie nową tematyką lub pogłębi dotychczasowe pasje. W naszym sklepie nie znajdziesz tuzinkowych zabawek.

Zabawki o różnych kształtach dla każdej grupy wiekowej, które zachęcają do dalszej nauki

Nasz sklep internetowy z zabawkami oferuje ciekawy asortyment poszerzający zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia poprzez zabawę bez względu na wiek dziecka. Zadbaj o jego rozwój w każdym wieku! Zabawki dla dzieci nie muszą być bezużyteczne. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się w przypadku każdej grupie wiekowej. Nie jest to typowa nauka, jak w przypadku nauki godzin, ale rozwija dzieci, które są ciekawe świata. Licząc elementy można tę zabawę także zaliczyć pod naukę liczenia.