Zabawki edukacyjne dla dzieci

Na rozwój dziecka ma wpływ wiele czynników, na przykład otoczenie, takie jak zabawki interaktywne, gry edukacyjne, zabawki drewniane i zabawki pobudzające kreatywność. Ich wybór często przysparza wiele trudności rodzicom oraz ich najbliższym, zwłaszcza gdy zbliża się jakaś okazja - urodziny, święta czy imieniny. Mogą to być układanki, gry, puzzle, klocki, przytulanki, specjalne obrazki do dopasowywania i inne produkty, które pobudzą wyobraźnię maluszka i sprawią mu wiele radości. Zabawki rozwojowe powinny być dostosowane zarówno do wieku dziecka, jak i jego potrzeb wraz z zainteresowaniami. W tym przypadku najważniejszy wydaje się prawidłowy rozwój, aby maluch w czasie zabawy poznawał świat. Nasz sklep z zabawkami proponuje zabawki edukacyjne z bardzo zróżnicowaną tematyką, m.in.: matematyką, budową ludzkiego ciała, segregowanie śmieci, kosmos, zegar czy kształty. To tylko część dopasowanych kształtem, kolorystyką oraz działaniem kreatywnych zabawek przeznaczonych dla szerokiego przedziału wiekowego maluchów (dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym (nawet niemowląt), ale również dla nieco starszych pociech). 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego diverti.pl. Życzymy świetnej zabawy i nabywania nowych umiejętności!

Aktywne filtry

Układanka edukacyjna - mapa świata 

Układanka dwustronna - mapa świata 

Układanka - litery Montessori

Magnetyczne drewniane literki 

Drewniana układanka - cyferki 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Układanka z uchwytami - cyferki

Magnetyczne drewniane cyferki 

Układanka cyferki 1-10

Wysyłka 24H

Układanka z uchwytami - farma

Układanka z uchwytami - zwierzątka z dżungli 

Układanka z uchwytami - robaczki

Układanka warstwowa słonik

Czy warto kupić zabawki bądź gry edukacyjne?

Zabawki edukacyjne od najmłodszych lat (nawet dla niemowląt, rocznego dziecka, 2-latka czy też 3-latka i więcej) to świetna decyzja! Dzięki nim maluch uczy się poznawać świat, a dla nieco starszych dzieci oferujemy różne drogi eksplorowania! Tego typu zabawki uczą rozwiązywania problemów, poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i małą motorykę, uczą cierpliwości i pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój dziecka oraz jego wyobraźnię, a także zdolności analityczne. W zależności od tego jaki typ zabawki edukacyjnej wybierzesz, w Twoje ręce mogą także trafić zestawy naukowe lub bardziej sfokusowane na konkretnym celu, przykładowo do nauki liczenia. Ułatw swojemu maluchowi naukę i przedstaw mu ją za pomocą zabawy, dbając jednocześnie o jego bezpieczeństwo. Zabawki dla maluchów, które uczą mogą obudzić ogromną pasję, która może mieć kluczowe znaczenie w dorosłym życiu! Warto zadbać o to, aby maluchy sięgały po zabawki, które uczą i rozwijają.

Zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku, nauka połączona z zabawą

Pierwsze urodziny to doskonały moment na prezent od najbliższych. Dziecko w tym okresie (wiek 0) jest bardzo ciekawe oraz zaczyna być mobilne. Sprawia to, że bardzo chętnie sięga po różnego rodzaju przedmioty. Zabawki edukacyjne dla roczniaka będą doskonałym wyborem (np. drewniane klocki). Polecamy na przykład drewniany sorter kształtów czy zwierzątek (taki zestaw składa się z drewnianego autobusu z otworami w dachu oraz figurkami w kształcie zwierzątek), a także kolorowe, atrakcyjne domki motoryczne z licznymi zamkami do otwierania oraz zamykania. W ofercie posiadamy również lokomotywę magnetyczną, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu chłopcu, a także wpłynie na prawidłowy rozwój malucha. Uniwersalną zabawką jest z pewnością pudełkowa wieża, łącząca w sobie poznawanie nowych rzeczy - zwierząt oraz zainteresowanie procesem układania. Dzieci wręcz uwielbiają, gdy zbudowana wieża spada. Wspomniane produkty edukacyjne dla maluchów sprawiają, że w czasie zabawy poznają wiele cennych informacji z różnych dziedzin życia. Warto podkreślić, że to jednocześnie świetna zabawa dla opiekunów. Mogą aktywnie spędzić czas z dzieckiem oraz wykorzystać zgromadzone do tej pokłady wiedzy, aby w niecodzienny sposób ją przekazać. Przekonaj się już dziś, jak szeroką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Nasz sklep internetowy jest dobrze wyposażony nawet dla rocznego dziecka.

Wybór zabawek edukacyjnych dla starszych dzieci w naszym sklepie

Nasze pociechy wraz z wiekiem oczekują bardziej wymagających przedmiotów, polecamy więc edukacyjne zabawki. Umożliwiają równoczesne rozwijanie umiejętności manualnych, jak i koordynacji ręka-oko. Doskonałym przykładem są edukacyjne zabawki balansujące, które dodatkowo ćwiczą zręczność. Wyjątkową propozycją są z pewnością puzzle warstwowe, przedstawiające ludzkie ciało. Zostały przygotowane dwie wersje, mianowicie płeć męska oraz żeńska. Te pięknie wykonane oraz bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne posłużą przez długi czas Twojemu dziecku. To jednocześnie zdobywanie wiedzy w bardzo atrakcyjny sposób oraz połączenie bardzo lubianej zabawy, jaką jest układanie puzzli. Nasze pociechy w ten sposób uczą się jednocześnie cierpliwości oraz skupienia, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Jakie zabawki edukacyjne wybrać? Przy zakupach w naszym sklepie nie musisz pamiętać, aby były wykonane z bezpiecznych materiałów. Warto zwrócić uwagę na informacje, jakie dziecko w czasie zabawy może uzyskać. Idealnie będzie, gdy wybrana zabawka wzbudzi jego zainteresowanie nową tematyką lub pogłębi dotychczasowe pasje i być może rozwinie ją na całe życie. W naszym sklepie nie znajdziesz tuzinkowych zabawek. Znajdą się także takie do odgrywania ról w otaczającym świecie. Poznawanie figur geometrycznych może przynieść wiele korzyści także dla małych dzieci.

Zabawki dla dzieci o różnych kształtach dla każdej grupy wiekowej, które zachęcają do dalszej nauki

Nasz sklep internetowy z zabawkami diverti.pl oferuje ciekawy asortyment poszerzający zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia poprzez zabawę bez względu na wiek. Zadbaj o jego rozwój w każdym wieku! Zabawki dla dzieci nie muszą być bezużyteczne. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się w przypadku każdej grupie wiekowej. Nie jest to typowa nauka, jak w przypadku nauki godzin, ale rozwija dzieci, które są ciekawe świata. Licząc elementy można tę zabawę także zaliczyć pod naukę liczenia. Bogata oferta i szeroki wybór różnych produktów sprawi, że na pewno dostosujesz zabawkę do wieku i pasji dziecka. Zachęcamy także do sprawdzenia innych naszych kategorii produktowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!