Zabawki rozwojowe

Na rozwój dziecka ma wpływ wiele czynników, na przykład otoczenie, a także przedmioty użytkowe, takie jak zabawki. Ich wybór często przysparza wiele trudności rodzicom oraz ich najbliższym, zwłaszcza gdy zbliża się jakaś okazja - urodziny, święta czy imieniny. Zabawki rozwojowe powinny być dopasowane zarówno do wieku dziecka, jak i jego potrzeb wraz z zainteresowaniami. W tym przypadku najważniejszy wydaje się walor edukacyjny wybranej pomocy, aby maluch w czasie zabawy poznawał świat. Proponowane przez nas zabawki poruszają bardzo zróżnicowaną tematykę, m.in.: matematykę, budowę ludzkiego ciała, segregowanie śmieci, kosmos, zegar czy kształty. To tylko część dopasowanych kształtem, kolorystyką oraz działaniem kreatywnych zabawek przeznaczonych dla szerokiego przedziału wiekowego dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Aktywne filtry

Tablica magnetyczna to produkt skierowany dla dzieci lubiących kreatywnie spędzać czas. Pozwoli rozwinąć umiejętności manualne.

Wielokolorowa drewniana ławeczka z kołeczkami do przybijania. Jest to świetna zabawka, która pozwala ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, a dokładnie motorykę rączek. W zestawie znajduje się młoteczek, oraz 6 kolorowych kołeczków. 

Bestsellerowy pchacz marki Classic World. Składa się z rączki, przy pomocy której prowadzi się zabawkę, oraz koła z gumowanymi krawędziami, dzięki czemu jest ciche i wygodne. Zabawka posiada kolorowe malunki po obu stronach koła, oraz kolorowe elementy pomiędzy jego dwoma elementami. Powoduje to, że podczas jazdy, kolory pięknie się komponują i dziecko widzi tęczowe smugi.

Kolorowy zestaw Domino ze zwierzętami polega na prawidłowym ułożeniu zwierzątek aby każde z nich miało swoją parę.

Kolorowa układanka geometryczna pomoże dziecku nauczyć się różnych kolorów i kształtów.Zabawka pomaga zrozumieć zależności między wielkością poszczególnych klocków.

Klocki mogą również służyć do budowania różnych konstrukcji.

Drewniana układanka motylek zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, doskonała do przedszkola jak i do domu.

Cztery pary drewnianych kosteczek, które przy potrząśnięciu wydają różne dźwięki.

Wspaniała drewniana zabawka dla dzieci, która polega na dopasowaniu klocków z kolorowymi zwierzątkami do otworów o odpowiednim kształcie.

Drewniane klocki Viga Toys z sorterem kształtów cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Sorter zachwyca pomysłowością  precyzją wykonania. Idealny pomysł na prezent dla maluszka oraz ciekawa forma zabawy dla nieco starszych dzieci.

Drewniana zabawka edukacyjna dla dzieci, dzięki której w łatwy sposób nauczą się sortowania obiektów po wielkości i rodzaju. Zabawka składa się z drewnianej planszy, na której dziecko ma za zadanie ułożyć w odpowiedni sposób rzędy klocków.

Niecodzienny sorter kształtów, który zachwyca swoim designem, oraz niespotykaną formą zabawy, którą oferuje.

Zabawki edukacyjne dla roczniaka

Pierwsze urodziny to doskonały moment na prezent od najbliższych. Dziecko w tym okresie jest bardzo ciekawe oraz zaczyna być mobilne. Sprawia to, że bardzo chętnie sięga po różnego rodzaju przedmioty. Zabawki edukacyjne dla roczniaka będą doskonałym wyborem. Polecamy na przykład drewniany sorter kształtów czy zwierzątek, a także kolorowe, atrakcyjne domki motoryczne z licznymi zamkami do otwierania oraz zamykania. Równie ciekawą propozycją jest lokomotywa magnetyczna, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu chłopcu. Uniwersalną zabawką jest z pewnością pudełkowa wieża, łącząca w sobie poznawanie zwierząt oraz zainteresowanie procesem układania. Dzieci wręcz uwielbiają, gdy zbudowana wieża spada. Wspomniane zabawki rozwijające dla dzieci sprawiają, że w czasie zabawy poznają wiele cennych informacji z różnych dziedzin życia. Warto podkreślić, że to jednocześnie świetna zabawa dla opiekunów. Mogą aktywnie spędzić czas z pociechą oraz wykorzystać zgromadzone do tej pokłady wiedzy, aby w niecodzienny sposób ją przekazać. Przekonaj się już dziś, jak szeroką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.

Zabawki rozwojowe dla starszych dzieci

Nasze pociechy wraz z wiekiem oczekują bardziej wymagających przedmiotów, polecamy więc zabawki manualne dla dziecka. Umożliwiają równoczesne rozwijanie umiejętności manualnych, jak i koordynacji ręka-oko. Doskonałym przykładem są zabawki balansujące, które dodatkowo ćwiczą zręczność. Wyjątkową propozycją są z pewnością puzzle warstwowe, przedstawiające ludzkie ciało. Zostały przygotowane dwie wersje, mianowicie płeć męska oraz żeńska. Te pięknie wykonane oraz bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne posłużą przez długi czas Twojemu dziecku. To jednocześnie zdobywanie wiedzy w bardzo atrakcyjny sposób oraz połączenie bardzo lubianej zabawy, jaką jest układanie puzzli. Nasze pociechy w ten sposób uczą się jednocześnie cierpliwości oraz skupienia, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Jakie zabawki rozwojowe wybrać? Przy zakupach pamiętaj, aby były wykonane z bezpiecznych materiałów. Warto również zwrócić uwagę na informacje, jakie dziecko w czasie zabawy może uzyskać. Idealnie będzie, gdy wybrana zabawka wzbudzi jego zainteresowanie nową tematyką lub pogłębi dotychczasowe pasje.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć