Język rosyjski

Rosja jest największym krajem na świecie, a językiem rosyjskim posługują się ludzie w różnych miejscach. Dlatego w dalszym ciągu warto uczyć się tego języka obcego. Sklep internetowy Diverti oferuje gry edukacyjne, które pozwolą poznać język rosyjski. Zabawa jest dla dziecka najlepszą formą nauki języka, ponieważ te dwie rzeczy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Ciekawa forma zajęć z pewnością sprawi, że dzieci chętniej będą skupiały swoją uwagę i uzyskiwały lepsze efekty. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz interesujące gry językowe, które pozwolą na opanowanie takich elementów jak nauka alfabetu rosyjskiego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Aktywne filtry

Mapa Rosji (Карта России) - mapa ścienna

Plakat słówka rosyjskie: Животные 1- zwierzęta

Plakat słówka rosyjskie: Животные 2- zwierzęta

Plakat słówka rosyjskie: Одежда - odzież

Plakat słówka rosyjskie: Тело - чувства - позиции- części ciała, uczucia, przyimki

Plakat słówka rosyjskie: Глаголы 1- czasowniki

Plakat słówka rosyjskie: Глаголы 2- czasowniki

Plakat słówka rosyjskie: Города - средства транспорта - środki transportu

Plakat słówka rosyjskie: Дом - dom

Zestaw 10 plakatów tematycznych - język rosyjski

Ilustrowany słownik języka rosyjskiego CD-ROM

Russkij jazyk: Igry i zadania - nauka rosyjskiego poprzez gry i zabawy

Nauka języka rosyjskiego dla dzieci

Im wcześniej rozpoczniemy naukę języka obcego, tym lepiej. Dzieci mają wrodzoną zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji. Nauka rosyjskiego dla dzieci, którą proponujemy, jest niezwykle interesująca i przez to szybciej przyswajana przez najmłodszych. Dzieci chętniej biorą udział w różnorodnych zajęciach, w trakcie których wykorzystywane są formy zabawy. Taki model sprawia, że nie odczuwają one przymusu i potrafią w lepszym stopniu skoncentrować się na nauce nowych elementów. Język rosyjski dla dzieci wcale nie musi być zwykłą nauką, polegającą wyłącznie na przerabianiu informacji zawartych w książkach. Kreatywne i rozwijające gry językowe zwiększą motywację i sprawią, że zajęcia staną się przyjemniejsze.

Gry językowe do nauki rosyjskiego

Dostępne w naszym sklepie internetowym gry językowe stanowią świetny sposób na naukę języka rosyjskiego w domu, szkole oraz w trakcie trwania kursów językowych. To doskonałe uzupełnienie typowych zajęć, które może przybrać również formę rozrywki. Nauka języka rosyjskiego dla dzieci z wykorzystaniem naszych produktów przynosi lepsze efekty i pozwala na osiąganie zadowalających wyników. W trakcie zabawy uczestnicy poznają słownictwo oraz uczą się właściwego zapisywania poszczególnych wyrazów. Dodatkowo u dzieci rozwija się także spostrzegawczość, pamięć i koncentracja. Najmłodsi uczą się współpracować i rywalizować, a do tego doskonale się bawią. Nauka w takiej formie stanowi element, do którego nie trzeba będzie namawiać dzieci. Z przyjemnością skorzystają one z interesującej i kreatywnej możliwości poznania języka obcego. Z gier skorzystać może również młodzież, a nawet osoby dorosłe. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który dostępny jest w sklepie internetowym Diverti!