Język włoski

Język włoski ze względu na swoje piękne brzmienie cieszy się dużą popularnością. Skromna ilość zasad gramatycznych oraz nieskomplikowana wymowa sprawiają, że warto szlifować właśnie ten język obcy. Najlepiej zacząć w jak najwcześniejszym wieku, dlatego też w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się materiały do nauki języka włoskiego, które idealnie sprawdzają się w przypadku najmłodszych. Wychodzimy z założenia, że nauka powinna nieść ze sobą elementy zabawy, gdyż taka forma zajęć zdecydowanie lepiej przemawia do dzieci. Z tego powodu proponujemy gry edukacyjne do nauki języka włoskiego. Pozwolą one na urozmaicenie różnych form zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Aktywne filtry

Carta d'Italia (Repubblica Italiana) - mapa ścienna

Carte dei Paesi Europei - mapy ścienne

Poster lessicali attivi - Le azioni 1

Poster lessicali attivi - Le azioni 2

Poster lessicali attivi - Gli animali 1

Poster lessicali attivi - Gli animali 2

Poster lessicali attivi - Il corpo umano - le emozioni - le preposizioni di luogo

Poster lessicali attivi - Il cibo e le bevande

Poster lessicali attivi - La casa

Poster lessicali attivi - La città - i mezzi di trasporto

Poster lessicali attivi - L'abbigliamento

Poster lessicali attivi - Le stagioni - Nel cielo - il mare - le forme geometriche

Nauka języka włoskiego dla dzieci – już od najmłodszych lat!

Zabawa jest dla każdego dziecka naturalnym sposobem spędzania czasu. Przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi może stanowić również świetną metodę nauczania języka obcego. Włoski dla dzieci może być ciekawy, jeśli zastosujemy na przykład specjalnie dedykowane do nauki gry językowe. Pozwalają one na zdobywanie wiedzy w niekonwencjonalny, ale przynoszący doskonałe rezultaty sposób. Podczas zabawy dzieci zdobywają nowe umiejętności językowe, poznają słownictwo, a przede wszystkim doskonale się bawią, spędzając czas z rówieśnikami lub rodzicami. Nauka jest bardzo atrakcyjna i łatwo przyswajalna, dzięki czemu możliwe do osiągnięcia są zadowalające wyniki nauczania. Nauka języka włoskiego dla dzieci może być dla najmłodszych miło spędzonym czasem, który w rezultacie przynosi także wymierne korzyści.

Gry językowe – zabawa i wiedza

Język włoski dla dzieci może być zabawny, merytoryczny i efektywny. Wystarczy sięgnąć po gry językowe z asortymentu sklepu Diverti. Dzięki wykorzystaniu naszych produktów w prosty sposób można nauczyć się podstawowych słówek i wyrażeń w języku włoskim. Zabawa pozwala na układanie zdań i prowadzenie konwersacji po włosku. To doskonały sposób na ciekawe urozmaicenie tradycyjnych zajęć. W rezultacie dzieci chętniej skupiają swoją uwagę i osiągają zdecydowanie lepsze efekty. Naukę można kontynuować również w domu, podczas zabawy z rodzicami. Język włoski dla dzieci w postaci gry językowej umożliwia rozwój kreatywności, logicznego myślenia, a także uczy właściwej wymowy. Skorzystać mogą osoby w każdym wieku. Zapraszamy do nabycia naszych produktów, które zapewnią każdemu świetną zabawę oraz pozwolą na szlifowanie języka włoskiego!