Język hiszpański

Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Nie ma więc wątpliwości, że warto uczyć swoje dzieci tego właśnie języka obcego. Co więcej, podstawy językowe są stosunkowo łatwe do przyswojenia. Hiszpański jest także językiem fonetycznym, co oznacza, że poszczególne słowa wymawia się w ten sam sposób, w jaki się pisze. W przypadku dzieci należy zadbać o właściwy dobór pomocy naukowych. Hiszpański dla dzieci będzie zdecydowanie bardziej przystępny, jeśli nauka przybierze formę zabawy, a w trakcie zajęć wykorzystane zostaną gry językowe do nauki hiszpańskiego. Szeroką ofertę produktów znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Diverti.

Aktywne filtry

Mi primer diccionario ilustrado de español - de vacaciones

Mi primer diccionario ilustrado de español - la ciudad

Mi primer diccionario ilustrado de español - el colegio

Mi primer diccionario ilustrado de español - la casa

ELI Diccionario ilustrado Español Junior

ELI Diccionario ilustrado Español + CD-ROM

ELI Vocabulario Ilustrado Español - con audio y actividades digitales

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
110,00 zł

¡Vamos a actuar!

El español en crucigramas 2 - nivel intermedio

El español en crucigramas 1 - nivel elemental

Prácticas de audición 2 + CD audio

Prácticas de audición 1 + CD audio

Nauka hiszpańskiego dla najmłodszych – zdobywaj wiedzę przez zabawę!

Nauka hiszpańskiego dla dzieci poprzez zabawę przynosi doskonałe rezultaty, ponieważ dzieci nie tylko zdobywają potrzebną wiedzę, ale przede wszystkim miło spędzają czas. Warto zatem wykorzystywać w codziennej pracy gry językowe, z których korzystać można w warunkach domowych i jako pomoce dydaktyczne na zajęciach w szkole. Taka zabawa może być ciekawym sposobem na uatrakcyjnienie prowadzonych lekcji. Diverti oferuje gry pozwalające na poznawanie słownictwa w języku hiszpańskim. Dołączona do zestawu plansza z kostką pozwala na świetną zabawę, a jednocześnie doskonali u dzieci poszczególne sprawności umysłowe, takie jak pamięć lub spostrzegawczość.

Naturalna chęć zabawy a nauka języka obcego

Najlepszym sposobem na rozbudzenie w dziecku chęci do nauki jest sprawienie, by kojarzyła się ona z czymś przyjemnym. Dostępne w naszym sklepie materiały do nauki hiszpańskiego dla dzieci to gry i zabawy, które pozwalają przyswoić podstawy języka obcego jeszcze przed rozpoczęciem formalnej nauki. Nasze produkty pozwalają na grę z rodzicami, co niezwykle korzystnie wpływa na zacieśnienie więzi z dzieckiem, jak również stanowią nieocenioną pomoc dydaktyczną. Hiszpański dla dzieci to materiały, które zostaną docenione przez każdego. Nasz asortyment skierowany jest nie tylko do dzieci, ale także młodzieży i dorosłych. Jeśli szukasz sposobu na przekazywanie wiedzy językowej w ciekawy i dopasowany do oczekiwań najmłodszych odbiorców sposób, serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych produktów, a nauka przyniesie wiele radości i pozwoli na osiągnięcie zadowalających rezultatów.