Plansze dydaktyczne do fizyki

Pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne przydatne do zajęć z fizyki to specjalność naszego sklepu internetowego. Szczególnie polecamy plansze dydaktyczne do fizyki, objaśniające rzeczywistość w oparciu o aktualną podstawę programową. Jak każdy nauczyciel, na pewno zastanawiają się Państwo nad tym, co zrobić, aby zachęcić uczniów do nauki. Pomoce dydaktyczne wychodzą naprzeciw dzisiejszej edukacji i są codziennym wyposażeniem każdego dobrego nauczyciela. Szczególnie pomocne okazuje się to w przypadku pojęć trudniejszych, takich jak te z fizyki, np. przedstawienie prawa Coulomba w postaci graficznego zobrazowania zachowania ładunków elektrycznych. Natomiast tablice do nauki fizyki pomogą usystematyzować wzory fizyczne, których jest niemało, a stanowią przecież podstawę do rozwiązania każdego zadania.

Aktywne filtry

38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł

Fizyka dla szkoły podstawowej - 20 plansz 

Jednostki układu SI

38,00 zł

Ruch prostoliniowy

38,00 zł

Elektryczność

38,00 zł

Prawo Ohma

Tabela gęstości substancji - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Optyka geometryczna - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Maszyny proste - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Zasady dynamiki - plansza dydaktyczna 

Jednostki miar - plansza dydaktyczna 

Jednostki układu SI - plansza dydaktyczna 

Podstawowe wzory fizyczne - plansza dydaktyczna 

Wyposażenie pracowni fizycznej

Fizyka to bardzo ciekawa dziedzina nauki, ale i niezwykle wymagająca. Na co dzień wielu uczniów boryka się z trudnościami w nauce przedmiotów ścisłych, ale również wielu z nich ma problem z wyobrażeniem sobie danego zjawiska czy pojęcia. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest przyswojenie sobie wiedzy podstawowej, aby nie pogubić się w swoim rozumowaniu na dalszym etapie poznawania. To dlatego pomoce edukacyjne, jakimi są plansze dydaktyczne czy tablice do nauki fizyki, stanowią ważną inwestycję szkół ? inwestycję w jak najlepsze nauczanie wszystkich uczniów bez wyjątku i dążenie do tego, aby przekazywana im wiedza pozostała w ich głowach na długie lata. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór takich pomocy dydaktycznych dla szkół i placówek edukacyjnych całym kraju!

Asortyment sklepu internetowego Tesora

Jako renomowany sklep internetowy proponujemy Państwu produkty, które wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, tak, aby mogły posłużyć wielu rocznikom. Ogromną popularnością cieszą się nasze plansze dydaktyczne do fizyki. Są one doskonałą pomocą naukową, aby zobrazować trudniejsze wzory fizyczne i zjawiska, również te z pogranicza astronomii. Pozwolą one objaśnić funkcjonowanie sił, zarówno w kinematyce, jak i elektrostatyce i magnetyzmie. Natomiast tablice do nauki fizyki ułatwią opanowanie wzorów i będą codzienną pomocą przy rozwiązywaniu zadań na lekcjach fizyki. Treści umieszczone w polu widzenia uczniów przyspieszą proces edukacji i zachęcą do udziału w lekcji oraz do rozwiązywania zadań przy tablicy, dając uczniom pewność, że w każdej chwili mogą się upewnić co do wzoru.