Plansze dydaktyczne do fizyki

Pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne przydatne do zajęć z fizyki to specjalność naszego sklepu internetowego. Szczególnie polecamy plansze dydaktyczne do fizyki, objaśniające rzeczywistość w oparciu o aktualną podstawę programową. Jak każdy nauczyciel, na pewno zastanawiają się Państwo nad tym, co zrobić, aby zachęcić uczniów do nauki. Pomoce dydaktyczne wychodzą naprzeciw dzisiejszej edukacji i są codziennym wyposażeniem każdego dobrego nauczyciela. Szczególnie pomocne okazuje się to w przypadku pojęć trudniejszych, takich jak te z fizyki, np. przedstawienie prawa Coulomba w postaci graficznego zobrazowania zachowania ładunków elektrycznych. Natomiast tablice do nauki fizyki pomogą usystematyzować wzory fizyczne, których jest niemało, a stanowią przecież podstawę do rozwiązania każdego zadania.

Aktywne filtry

38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł

Jednostki układu SI

38,00 zł

Ruch prostoliniowy

38,00 zł

Elektryczność

38,00 zł

Prawo Ohma

Tabela gęstości substancji - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Optyka geometryczna - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Maszyny proste - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Zasady dynamiki - plansza dydaktyczna 

Jednostki miar - plansza dydaktyczna 

Podstawowe wzory fizyczne - plansza dydaktyczna 

38,00 zł

Hydrostatyka - plansza dydaktyczna 

Wyposażenie pracowni fizycznej

Fizyka to bardzo ciekawa dziedzina nauki, ale i niezwykle wymagająca. Na co dzień wielu uczniów boryka się z trudnościami w nauce przedmiotów ścisłych, ale również wielu z nich ma problem z wyobrażeniem sobie danego zjawiska czy pojęcia. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest przyswojenie sobie wiedzy podstawowej, aby nie pogubić się w swoim rozumowaniu na dalszym etapie poznawania. To dlatego pomoce edukacyjne, jakimi są plansze dydaktyczne czy tablice do nauki fizyki, stanowią ważną inwestycję szkół ? inwestycję w jak najlepsze nauczanie wszystkich uczniów bez wyjątku i dążenie do tego, aby przekazywana im wiedza pozostała w ich głowach na długie lata. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór takich pomocy dydaktycznych dla szkół i placówek edukacyjnych całym kraju!

Asortyment sklepu internetowego Tesora

Jako renomowany sklep internetowy proponujemy Państwu produkty, które wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, tak, aby mogły posłużyć wielu rocznikom. Ogromną popularnością cieszą się nasze plansze dydaktyczne do fizyki. Są one doskonałą pomocą naukową, aby zobrazować trudniejsze wzory fizyczne i zjawiska, również te z pogranicza astronomii. Pozwolą one objaśnić funkcjonowanie sił, zarówno w kinematyce, jak i elektrostatyce i magnetyzmie. Natomiast tablice do nauki fizyki ułatwią opanowanie wzorów i będą codzienną pomocą przy rozwiązywaniu zadań na lekcjach fizyki. Treści umieszczone w polu widzenia uczniów przyspieszą proces edukacji i zachęcą do udziału w lekcji oraz do rozwiązywania zadań przy tablicy, dając uczniom pewność, że w każdej chwili mogą się upewnić co do wzoru.