Maty edukacyjne dla dzieci

Maty edukacyjne pozwalają zdobywać dzieciom szereg nowych umiejętności. Od kiedy mata edukacyjna może być stosowana? Otóż sprawdzają się doskonale niezależnie od wieku, na każdym etapie rozwoju pełnią odmienne funkcje. Stanowią jeden z najlepszych sposobów spędzania czasu, są uwielbiane przez maluchy. Wspomagają ich rozwój i w odpowiedni sposób pobudzają jego zmysły. Wpływa na to żywa kolorystyka oraz różnorodne faktury zastosowanych materiałów. W ofercie naszego sklepu mamy wyłącznie najlepsze maty edukacyjne, wykonane z dobrych jakościowo i trwałych materiałów, zapewniających długie użytkowanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług podchodzimy w sposób profesjonalny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się w pełnym asortymentem i złożenia zamówienia! Interaktywne zabawki to świetny pomysł na prezent. Mata edukacyjna dla dzieci to gwarancji wielu godzin wspaniałej zabawy. Korzystając z maty edukacyjnej, można to robić również w pozycji leżącej. 

Aktywne filtry

Wymiar: 100 cm x 300 cm

Wymiar: 2 x 2m

Zestaw uśmiechniętych liczb od 1 do 20

Mata edukacyjna - kontynenty, ludzie, zwierzęta

Mata edukacyjna - kolorowe kwiaty 

Mata edukacyjna - zegar 

Mata edukacyjna - rzeka 

Mata edukacyjna - angielskie liczby 

Mata edukacyjna - alfabet obrazkowy

Mata edukacyjna - angielski alfabet obrazkowy

Mata edukacyjna - kolorowe kształty 

Mata edukacyjna - pajac

Mata edukacyjna - żabka i bocian

Mata edukacyjna dla przedszkolaka sposobem na jego rozwój

Mata edukacyjna dla przedszkolaka pozwala dziecku na rozwijanie własnych umiejętności oraz uczenie się nowych rzeczy. To również idealny sposób na zajęcie dziecka przez dłuższą chwilę, co na przykład doskonale sprawdzi się również w domu, w przypadku konieczności wykonywania różnych prac domowych. Nasze propozycje świetnie sprawdzą się w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym. Dostarczą również wiele radości starszakom. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są dobrze zabezpieczone przed powstawaniem uszkodzeń mechanicznych. Za ich pomocą nasze pociechy mogą nie tylko doskonale się bawić, ale rozwijać umiejętności poznawcze oraz wyobraźnię. Korzystanie z maty edukacyjnej lub mat edukacyjnych przynosi wiele korzyści dla najmłodszych pociech. Mata piankowa to inaczej mata dla niemowlaka. W naszej ofercie znajdują się edukacyjne maty dla starszych dzieci. Mata do zabawy to narzędzie edukacyjne, które dostarczy rozrywki na wiele godzin. 

Maty edukacyjne dla dzieci ze sklepu Diverti

Duże maty edukacyjne dostępne w ofercie naszego sklepu to znakomity wybór zarówno do placówek przedszkolnych, jak i domów. Pozwolą na swobodny, naturalny rozwój umiejętności poznawczych przedszkolaków. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym dzieci będą mogły zdobyć ciekawe informacje oraz potrzebną wiedzę o zwierzętach, kontynentach lub otaczającym społeczeństwie. Od kiedy mata edukacyjna znajdzie się w Państwa domach czy placówkach, maluchy będą bawić w bezpieczny sposób. Co ważne, utrwalą również umiejętność nazywania i rozróżniania kształtów, mierzenia czasu za pośrednictwem zegara wskazówkowego lub odczytywania liter. Ponadto wiedza przekazywana jest w niezwykle przystępny i interesujący sposób, za pośrednictwem gier ruchowych, rytmicznych oraz muzycznych.

Interaktywna mata edukacyjna to nie tylko funkcjonalność i użyteczność, ale i atrakcyjna cena. Wykonanie z bardzo trwałej i antypoślizgowej folii PCV zapewnia stabilność, wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszymi produktami i dokonania zakupu za pośrednictwem sklepu online. Na macie edukacyjnej zabawa nigdy się nie kończy!

Wybierz swoją matę edukacyjną!